Kontuzja gwiazdy NXT, Z kim spotyka się Sonya Deville? Wspólny projekt The Rocka i Ceny

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Tino Sabbatelli odniósł kontuzję na live evencie NXT na Florydzie. Doszło do tego w trakcie walki z Velveteen Dreamem, którą to Tino ostatecznie przegrał. Wiadomo jedynie, że chodzi o uraz ramienia bądź obojczyka. Nie znamy jednak więcej szczegółów, trudno więc powiedzieć, ile zawodnik może pauzować.

Na Main Event doszło za to do powrotu Briana Kendricka, który wypadł z akcji w grudniu. Wraz z Jackiem Gallagherem zmierzyli się z Lincem Dorado i Gran Metalikiem.
Sonya Deville nigdy nie ukrywała faktu, że jest lesbijką. Wszystko wskazuje na to, że obecnie spotyka się z Zahrą Schreiber, która była kiedyś dziewczyną Setha Rollinsa. Zahra była także zawodniczką NXT, ale nie zrobiła wielkiej kariery i została zwolniona po opublikowaniu w internecie zdjęć swojego mieszkania, na których widoczne były symbole nazistowskie. Obie zawodniczki nie potwierdziły jeszcze oficjalnie, że są parą, ale zdjęcia i filmy zamieszczane przez nie na Instagramie i fakt, że Sonya zabrała Zahrę na tegoroczne Hall of Fame, wydają się jednoznacznie na to wskazywać.

The Rock spotka się niebawem w pracy z Johnem Ceną. Johnson jest producentem filmu Janson Directive, w którym główną rolę dostał właśnie John.Paige była nieobecna na ostatnim SmackDown, ale na pewno pojawi się na dzisiejszej gali. Poinformowała bowiem swoich fanów na Instagramie, że leci do Montrealu, gdzie się ona odbędzie.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Przecież Kendrick wrócił już kilka tygodni temu, na 205 walczył...

napisane przez Kcramsib w dniu : 01-05-2018


Cytat: Kcramsib

Przecież Kendrick wrócił już kilka tygodni temu, na 205 walczył...


Nie wiem, nie oglądam, na stronie z której biorę newsy było w najnowszych, że wrócił. Widać zainteresowanie 205 Live :P

napisane przez Amy w dniu : 01-05-2018

Tego nie potępiam ;) Anyway sprawdziłem, wrócił w odcinku z 10 kwietnia, tydzień później zaś walczył w duecie z Gallagherem przeciw jakimś lokalsom ;)

A Schreiber jakoś nie może się od wrestlingu odchomikować, prócz randkowania z Deville i Rollinsem pracuje ona przecież (a przynajmniej pamiętam że pracowała z rok temu) z Jericho jako merch-guy Fozzy...

napisane przez Kcramsib w dniu : 01-05-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy