WWE 2k23 Even Stronger

Kontuzja Ember Moon, producenci WWE, Drake Wuertz politykiem? Brian Knobbs w szpitalu

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Przyczyną niespodziewanej nieobecności Ember Moon podczas wtorkowych tapingów NXT była drobna, nieokreślona kontuzja. Miejsce byłej mistrzyni żółtej tygodniówki w zwycięskiej walce z Sarray zajęła, jak widzieliśmy, Dakota Kai.


***


Molly Holly kontynuuje pracę na zapleczu WWE w formie producenta. Była zawodniczka podpisała w maju dwumiesięczną umowę na tzw. okres próbny, ocena jej pracy była jednak wystarczająco wysoka, by współpraca została przedłużona.

***


Obowiązki producenckie zwolnionego niedawno Drake'a Wuertza przejął ostatecznie Pat Buck. Odpowiada on, m.in., za zatrudnianie "lokalnych talentów" występujących w roli statystów w programach WWE.

***


A skoro mowa o Wuertzu: zbanowany niedawno na Twitterze ex-sędzia ogłosił oficjalnie chęć kandydatury z ramienia Partii Republikańskiej do Izby Reprezentantów stanu Floryda. Startować zamierza z Dystryktu 30, obejmującego m.in. miasta Orlando i Winter Park - siedziby, odpowiednio, WWE Performance Center oraz Full Sail University.


***


Brian Knobbs trafił ostatnio do szpitala. Dokładna natura problemów zdrowotnych członka The Nasty Boys jest nieznana, sytuacja wydaje się jednak poważna, lekarze zapowiadają bowiem, iż spędzi on w "placówce medycznej" przynajmniej kilka miesięcy. Smutek.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy