Keith Lee o swojej nieobecności, Candice LeRae w ciąży, czy Tyler Breeze wróci do ringu?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Keith Lee opublikował w mediach społecznościowych film, w którym wyjaśnił szczegółowo powody swojej nieobecności na ekranach WWE TV w pierwszej połowie 2021 roku. Jak się okazuje, zawodnik w styczniu zakaził się COVID-19, w kolejnych miesiącach zaś zmagał się z poważną, potencjalnie śmiertelną, chorobą układu krążenia.

Link do filmu

***


Wygląda na to, że popularna stajnia The Way ulegnie wkrótce poszerzeniu. Johnny Gargano i Candice LeRae ogłosili dziś, że w lutym 2022 r. na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Gratulujemy!


***


Tyler Breeze był gościem podcastu "Insight with Chris Van Vliet". W trakcie rozmowy były członek Fashion Police przyznał, że jego dalsza kariera zawodnicza stoi pod znakiem zapytania: To dobry czas dla świata wrestlingu. Ale również... weźmy takie AEW, debiutuje tam wiele postaci i wiele osób zmienia swoją pozycję. Gdybym tam trafił, nie wiem czy byłbym w stanie zrobić wystarczająco duże wrażenie (...) Nikt nie wie, co się wydarzy, ale nie wydaje mi się, by był to właściwy moment dla mnie, by tam iść. Zresztą, jestem zawodnikiem od 14 lat. Nie mam nic przeciwko przerwie. Moje ciało jest z tego zadowolone, a ja mam wystarczająco dużo do czynienia z wrestlingiem w mojej szkole, by czuć się zaspokojonym. Nie przyjmuję obecnie żadnych ofert..

Dodał również: Jestem bardzo zadowolony z tego, co osiągnąłem. Mam 33 lata (...) nie miałem operacji, jestem zdrowy. Jak dla mnie to spore osiągnięcie, jakby nie patrzeć wrestling to zawsze wrestling. Musisz być zadowolony z życia i ja jestem bardzo zadowolony z życia. Jest wspaniale. Nieważne co mówią ludzie, ja jestem zadowolony.

Fajnie.

Obecnie Breeze skupia się na pracy w prowadzonej wspólnie z Shawnem Spearsem (#FireTye) szkole Flatbacks Wrestling School.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy