Kontrakt Paige, gwiazda NXT UK z nowym kontraktem, MLB, nowa nazwa The IIconics

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Paige ujawniła, iż obecna umowa wiążąca ją z WWE wygasa w czerwcu przyszłego roku. Brytyjka nie wykluczyła przedłużenia współpracy (na czymkolwiek by ona obecnie nie polegała...), zastrzegła jednak, iż zależałoby jej na umieszczeniu w kontrakcie klauzuli umożliwiającej jej prowadzenie kanału na Twitchu.

***


Ofertą nowego kontraktu pochwaliła się ostatnio na Twitterze Xia Brookside. Umowa zwiąże ją z federacją McMahonów na kolejne trzy lata. Zawodniczka, prywatnie córka jednego z trenerów w NXT, zadebiutowała na ekranach telewizorów w drugiej edycji turnieju Mae Young Classic w 2018 r. Od tego czasu regularnie występuje w brytyjskiej odmianie żółtej tygodniówki.

***


Dwa jesienne odcinki WWE SmackDown (z 15 oraz 29 października) wyemitowane zostaną na antenie telewizji Fox Sports 1. Przyczyną tymczasowych przenosin będzie, podobnie jak miało miejsce w zeszłym roku, konflikt z priorytetowymi dla FOX Network transmisjami Major League Baseball.

***


Jessica McKay oraz Cassie Lee (lepiej znane pod aliasami Billie Kay i Peyton Royce) ogłosiły, iż występować będą na scenie niezależnej jako The IInspiration. Zawodniczki, zwolnione z WWE w kwietniu tego roku, wrócą do występów na scenie niezależnej, gdy tylko uporają się z problemami wizowymi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy