Kolejny Draft i dłuższe PPV? Czy struktura EC zostanie przebudowana? Powrót legendy?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

WWE nie potwierdziło jeszcze oficjalnie wiadomości o wspólnych dla obu brandów PPV, ale wydaje się to praktycznie pewne. Powodem takiego rozwiązania jest niska sprzedaż biletów. Na mniejszych galach zazwyczaj występuje niewiele dużych gwiazd, co sprawia, że fani niechętnie się na nie wybierają. Na oddzielne PPV narzekali także scenarzyści, którzy często mieli problemy z rozpisywaniem interesujących feudów, ponieważ poszczególne gale dzieliły często aż dwa miesiące. Mówi się, że od Backlash każde PPV będzie trwało cztery godziny, co ma pozwolić zawodnikom na toczenie dłuższych i lepszych walk.

Tak dużej zmianie ma towarzyszyć Draft. Co ciekawe, ma się on odbyć na pierwszej wspólnej gali, czyli Backlash, a nie na Raw lub SmackDown. WWE uznało, że to doskonały sposób na zaakcentowanie wagi wydarzenia.

Po kontrowersyjnym zakończeniu Raw Kurt Angle postanowił, że zarówno Seth Rollins, jak i Finn Balor wezmą udział w Elimination Chamber Matchu. Do Komory Eliminacji wejdzie więc rekordowa liczba zawodników. W związku z tym pojawiły się pytania, czy WWE planuje w jakiś sposób przebudować strukturę. Okazuje się, że obecnie nie ma takich planów, a federacja wybrała najprostsze w tej sytuacji rozwiązanie. Starcie zacznie trzech zawodników, a nie, jak to zawsze było, dwóch.

Pojawiły się pogłoski, że do WWE ma wkrótce powrócić Diamond Dallas Page. Hall of Famer po raz pierwszy ma pojawić się na Raw, które odbędzie się w Phoenix, czyli już za tydzień. Na razie nie wiadomo, jaką rolę ma pełnić legendarny zawodnik.

Wczoraj pojawiły się informacje, że Lio Rush ma dołączyć do dywizji cruiserów i wziąć udział w turnieju o mistrzostwo tej dywizji. Dzisiaj już wiemy, że wszystkie miejsca w pierwszej rudzie są zajęte, o czym możecie przeczytać w oddzielnej paczce z wynikami. Nie oznacza to jednak, że Rush nie pojawi się wkrótce na 205 Live. Jak doskonale wiadomo, pieczę nad programem sprawuje teraz Triple H, który planuje wiele zmian.

WWE Top 10: Pamiętni lokalni zawodnicy:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy