Jeff Jarrett może dołączyć do WWE Hall of Fame? Lio Rush stracił szanse na debiut

Arkao
Newsów: 1409

Jak już informowaliśmy, Buddy Murphy dołączy do dywizji Cruiserweight i w przyszłym tygodniu weźmie udział w pierwszej rundzie turnieju o mistrzostwo tej kategorii wagowej. Pierwotnie to jednak nie Australijczyk miał pojawić się w tej rywalizacji. Zastąpił on szykowanego do tej roli Lio Rusha. Nie wiadomo, dlaczego Rush nie dostał swojej szansy, ale możliwe, że ma to związek z kontrowersyjnymi wpisami na Twitterze, o których pisaliśmy już kilka razy.

Wczoraj na zagranicznych portalach pojawiły się szokujące informacje, sugerujące, że Jeff Jarrett może dołączyć w tym roku do klasy WWE Hall of Fame. Ikona WWE, WCW oraz TNA przez ostatnie dwie dekady była w poważnym konflikcie z Vince'em McMahonem, bowiem pod koniec swojej przygody z WWF Jarrett zażądał dodatkowych pieniędzy za utratę tytułu interkotynentalnego. W tym momencie wydaje się, że newsy nie miały wiele wspólnego z prawdą i Double J nie dołączy do holu sław.

Dzien Świętego Walentego:


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Moze pomiedzy Vincem a Jarrettem jest juz dobrze bo przeciez ta sytuacja byla w 99 roku i minelo juz wiele lat. Moze Jeff pojawi sie w HOF. A co sie dzieje z Lexem Lugerem - kiedy bedzie wprowadzony
do Hall of Fame ( chyba ze byl wprowadzony a ja sie myle ). Lex Luger to byla gwiazda lat 90.
Dziwne ze bedac w WWF w tamtym czasie nie zdobyl pasa WWF Championa.

napisane przez grzegorz w dniu : 15-02-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy