WWE 2k23 Even Stronger

Kolejne zwolnienia z WWE? Spoilery z NXT

Giero
Newsów: 1582

"Fightful Select" poinformowało, że wkrótce można spodziewać się kolejnych zwolnień z WWE. W organizacji trwa cięcie kosztów. Dla przypomnienia - w kwietniu pożegnano sporo zawodników z głównego rosteru, w tym m.in. Samoa Joe, a w maju doszło do czystek w NXT. Rozwiązano wtedy umowę m.in. z Velveteen Dreamem.

_______________

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego epizodu NXT!

W tym tygodniu towarzyszyło nam dużo chaosu podczas NXT. Triple Threat Match na otwarcie show miał wyłonić nowego pretendenta do NXT Championship. Powrócił jednak Adam Cole, który zaatakował wszystkich uczestników: Kyle'a O'Reilly'ego, Johnny'ego Gargano i Pete'a Dunne'a. Sam mistrz - Karrion Kross nie miał z tym problemów i na In Your House dojdzie do Fatal 5-Way Matchu.

Link do filmu


Link do filmu


MSK udanie obronili mistrzostwo tag teamowe przeciwko Legado Del Fantasma. Santos Escobar próbował pomóc swoim towarzyszom, ale w odsieczy przybył North American Champion - Bronson Reed.

Link do filmu


Christian Casanova zadebiutował w NXT pod pseudonimem Carmelo Hayes. Zaakceptował Open Challenge Kushidy o mistrzostwo Cruiserweight. Japończyk zwyciężył po zapięciu Hoverboard Lock.

Link do filmu


WWE potwierdziło, że za tydzień na NXT dojdzie do walki Ember Moon z Dakotą Kai.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy