Dobre wyniki sprzedaży DoN, status Rusha, kulisy Stadium Stampede

Giero
Newsów: 1644

AEW Double Or Nothing 2021 jest na dobrej drodze, aby stać się drugim największym pay-per-view w historii organizacji pod względem sprzedaży - poinformował o tym Dave Meltzer w nowym Wrestling Observer Radio. Dla porównania: na zeszłoroczne DoN wykupiono 120 000 transmisji. Ten rezultat ma zostać mocno przebity.

Na Double or Nothing w AEW zadebiutował Lio Rush. Tony Khan twierdzi, że możemy się spodziewać kolejnych występów tego zawodnika. Rush jest związany z NJPW, ale ta organizacja wydała zgodę na pojawianie się w USA.

"Fightful Select" podało dzisiaj, że większa część Stadium Stampede została sfilmowana w czwartek. Dodatkowy materiał nakręcono w piątek. Reakcja za kulisami była pozytywna, ponoć panowało zadowolenie z tego, jak Stadium Stampede się skończyło.

Dave Meltzer poinformował, że Riho postanowiła przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Tym samym częściej powinniśmy ją widzieć na galach AEW.

Pod koniec czerwca odcinek Dynamite zostanie prawdopodobnie przeniesiony na sobotę w związku z relacją TNT z playoffów NBA.

Elevation 5/31/21

Link do filmu

RihoLio Rush

dodane przez Giero w dniu: 01-06-2021 21:27:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy