Dobre wyniki sprzedaży DoN, status Rusha, kulisy Stadium Stampede

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1374

AEW Double Or Nothing 2021 jest na dobrej drodze, aby stać się drugim największym pay-per-view w historii organizacji pod względem sprzedaży - poinformował o tym Dave Meltzer w nowym Wrestling Observer Radio. Dla porównania: na zeszłoroczne DoN wykupiono 120 000 transmisji. Ten rezultat ma zostać mocno przebity.

Na Double or Nothing w AEW zadebiutował Lio Rush. Tony Khan twierdzi, że możemy się spodziewać kolejnych występów tego zawodnika. Rush jest związany z NJPW, ale ta organizacja wydała zgodę na pojawianie się w USA.

"Fightful Select" podało dzisiaj, że większa część Stadium Stampede została sfilmowana w czwartek. Dodatkowy materiał nakręcono w piątek. Reakcja za kulisami była pozytywna, ponoć panowało zadowolenie z tego, jak Stadium Stampede się skończyło.

Dave Meltzer poinformował, że Riho postanowiła przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Tym samym częściej powinniśmy ją widzieć na galach AEW.

Pod koniec czerwca odcinek Dynamite zostanie prawdopodobnie przeniesiony na sobotę w związku z relacją TNT z playoffów NBA.

Elevation 5/31/21

Link do filmu

RihoLio Rush

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 01-06-2021 21:27:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy