Kolejne zwolnienia w WWE, status Kalisto

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 202

Do listy zawodników zwolnionych w ostatnich tygodniach z WWE dołączył Curtis Axel - oficjalny komunikat o rozstaniu byłego posiadacza WWE Intercontinental Championship z federacją wydany został wczoraj. Według niepotwierdzonych oficjalnie przecieków, podobny los spotkał również wieloletniego producenta Geralda Brisco oraz Caina Velasqueza.


W najbliższych dniach spodziewać się można najprawdopodobniej kolejnych zwolnień. Jak donosi dobrze zazwyczaj poinformowany profil "WrestleVotes", WWE poinformowało wszystkich zawodników, iż przychyli się do każdej złożonej w najbliższym czasie prośby o rozwiązanie kontraktu. W oczywisty sposób stawia to pod dużym znakiem zapytania przyszłość w federacji gromady zawodników głośno wyrażających ostatnio niezadowolenie ze swojej pozycji - postaci jak Kairi Sane, Cedric Alexander i inni.

***


Kalisto odniósł się do krążących ostatnio plotek o jego zwolnieniu. Lider Lucha House Party stanowczo zaprzeczył, jakoby rozstał się z federacją, tłumacząc jednocześnie, iż jego przedłużająca się nieobecność w programach sygnowanych logiem WWE spowodowana jest kontuzją barku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy