Zapowiedź SmackDown, Sami Zayn, 205 Live, Roman Reigns, Jeff Hardy, NXT

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Na SmackDown, które odbędzie się w nocy z piątku na sobotę czasu polskiego możemy spodziewać się następujących wydarzeń:

- Dolph Ziggler vs. Otis w starciu kwalifikacyjnym do Money in the Bank ladder matchu
- Mandy Rose vs. Carmella w starciu kwalifikacyjnym do Money in the Bank ladder matchu
- Daniel Bryan vs. King Corbin
- The New Day vs. The Forgotten Sons: non-title match

Choć Sami Zayn był awizowany na poprzedni epizod SmackDown, nie pojawił się on jednak na gali. Prawdopodobnym powodem absencji jest pandemia koronawirusa. Pracownicy WWE (a także AEW) nie muszą pracować w tym okresie i za ewentualną nieobecność nie będą wyciągane wobec nich żadne konsekwencje. Wygląda więc na to, że Zayn skorzystał z tej opcji i w obawie o swoje zdrowie na razie odpuścił występy.

205 Live wkrótce prawdopodobnie zostanie usunięte. W tym tygodniu po raz kolejny nie zostały nagrane żadne walki na to show, a w zeszłym wyemitowano odcinek ze skrótami z poprzednich epizodów. 205 Live nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, w dodatku pas Cruiserweight jest obecnie broniony na NXT, co dodatkowo umniejsza prestiż 205, którego żywot dobiega końca.

Roman Reigns nie wystąpił na WrestleManii z powodu pandemii COVID-19 i obawy o swoje zdrowie. Przypomnijmy, że były mistrz WWE niedawno zmagał się z białaczką, która osłabiła jego odporność, przez co koronawirus mógłby być zagrożeniem nawet dla jego życia. Vince McMahon w teorii nie miał o to pretensji, nie zamierzał też oczywiście wyciągać żadnych konsekwencji, ale teraz możliwe, że relacje na linii Reigns-WWE uległy ochłodzeniu. McMahon wydał polecenie, aby nie wspominać o byłym członku The Shield na wizji, a teraz Reigns nie pojawił się w najnowszym materiale wideo "Make A Wish", gdzie wystąpiły wszystkie największe gwiazdy. Jest to o tyle dziwne, że "The Big Dog" to właściwie twarz federacji i jeszcze jakiś czas temu zapewne byłby postacią dominującą w tego typu filmikach.

Jeff Hardy przyznał niedawno, że chciałby zmierzyć się z Brayem Wyattem w czymś w rodzaju Firefly Funhouse Matchu. "Charismatic Enigma" myśli o stworzeniu czegoś na zasadzie "Strefy Mroku" (popularny amerykański serial grozy na przełomie lat 50. i 60.) w czarno-białej scenerii. Zważywszy na sukces tego typu "filmowych" starć z ostatniej WrestleManii, niewykluczone, że WWE wprowadzi w życie pomysł Hardy'ego, tym bardziej, że niedługo może liczyć on na większy push, o czym informowaliśmy kilka tygodni temu.

W ramach ostrożności w obliczu pandemii koronawirusa, Beth Phoenix i Mauro Ranallo nagrają swój komentarz do kolejnych epizodów NXT z własnych domów, aby ograniczyć podróżowanie w tym trudnym okresie. Kolejne nagrania tapingów NXT już 11 maja.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 01-05-2020 17:12:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy