Kolejne walki w karcie SummerSlam, John Cena vs Baron Corbin?

Arkao
Newsów: 1409

Shinsuke Nakamura niespodziewanie pokonał Johna Cenę i to on zawalczy z Jinderem Mahalem na gali SummerSlam. Wydaje się, że Japończyk odbierze najważniejszy pas federacji z rąk Hindusa, a tej samej nocy kontrakt Money in the Bank zrealizuje Baron Corbin. Nie będzie on jednak prawdopodobnie długo głównym mistrzem, bowiem na gali w Japonii miesiąc później Nakamura może odzyskać tytuł.

John Cena nie ma jeszcze zapowiedzianej walki na najważniejszą galą lata. Wydaje się jednak, że lider Cenation spotka się tam w ringu z Baronem Corbinem, który zakończył definitywne feud z Shinsuke Nakamurą. Przypomnijmy, że Cena nie wygrał walki na SummerSlam od 2010 roku.

Okazało się, że nie dojdzie na razie do ringowej konfrontacji między Kevinem Owensem a Shane'em McMahonem. Były United States Champion na SummerSlam zawalczy z AJ Stylesem, a komisarz SD będzie sędzią specjalnym.

Great Khali jednak nie zostanie na dłużej w WWE i jego pojawienie się na Battleground nie oznacza powrotu do federacji. W związku z tym Randy Orton nie zawalczy z nim na SummerSlam. Viper na największym evencie lata wejdzie do ringu z Rusevem, który także przegrał na ostatnim PPV.

Akira Tozawa pokonał Ariyę Daivariego i dzięki temu został nowym pretendentem do mistrzostwa Cruiserweight. Na SummerSlam zawalczy oczywiście z Neville'em.

Top 10 SmackDown Moments:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy