Kolejna gala z udziałem fanów, status Samoa Joe, więcej zakulisowych informacji z WM

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 197

Choć każda z dwóch części WrestleManii gościła około 25 tysięcy fanów, WWE na razie zmuszone jest wrócić do Thunderdome i emitowania show bez udziału publiczności. Zdaniem Dave'a Meltzera z Wrestling Observer Radio, kolejnym show z kibicami będzie sierpniowe SummerSlam. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pod koniec lata być może gale z udziałem publiczności znów staną się codziennością.

Samoa Joe nie jest już komentatorem Raw. Swój ostatni występ w tej roli zaliczył więc na WrestleManii, a teraz wiele wskazuje na to, że prędzej czy później zawodnik wróci do ringu. Za mikrofonem zastąpi go Adnan Virk, który stworzy trio z Byronem Saxtonem i Coreyem Gravesem.

Według informacji Fightful Select, jedna z walk na WrestleManii trwała dłużej niż zaplanowano. Mowa tu o starciu tag-teamowym kobiet, zaplanowanym na 12 minut, gdzie w rzeczywistości potrwało ono ponad dwie minuty dłużej.

Zostając jeszcze w temacie WrestleManii - warto wspomnieć, iż na zapleczu gotowych do ewentualnego występu było kilka gwiazd, które ostatecznie nie dostąpiły tego zaszczytu. W grupie tej znaleźli się Peyton Royce, Jinder Mahal, Ivar oraz nawet Alicia Fox.

Nowe intro programów WWE:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 12-04-2021 19:57:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy