WrestleMania 37 - Noc 2: Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami z drugiej nocy WrestleManii 37. Newsy zawierają otwarte spoilery, więc czytasz na własną odpowiedzialność.

Podobnie jak w sobotę, wszystkie walki zobaczyliśmy w głównej części show. W openerze doszło do długo wyczekiwanego starcia Randy'ego Ortona z Fiendem. Fiend wyszedł do walki odnowiony i Randy miał z nim sporo problemów. Po większości akcji Fiend szybko podnosił się i odpowiadał atakami. Dość niespodziewanie... to Alexa Bliss okazała się słabością Fienda. Odwróciła jego uwagę swoją transformacją. Orton wymierzył szybkie RKO i zgarnął przypięcie.

Nia Jax i Shayna Baszler nadal są mistrzyniami Women's Tag Team. Po dość długiej walce poradziły sobie z Natalyą i Taminą.Kevin Owens pokonał Samiego Zayna, a potem ku uciesze publiczności wykonał Stunnera na Loganie Paulu. Sam pojedynek mógł pozostawić niedosyt. Był intensywny, na niezłym poziomie, ale dość krótki - nie trwał nawet dziesięć minut.
Sheamus pokonał Riddle'a i po raz trzeci w karierze został US Championem. Irlandczyk wykończył rywala efektownym Brogue Kickiem.
Nigerian Drum Fight okazał się niemal zwykłym Street Fightem. Dodatkowym elementem były między innymi bębny ustawione w okolicach ringu. Apollo Crews pokonał Big E, a przy tym mieliśmy też mały polski akcent. Crewsowi pomógł Babatunde, który ma teraz występować z odświeżonym gimmickiem, jako Commandor Azeez.
Można powiedzieć, że mieliśmy serię zmian mistrzowskich. Rhea Ripley odebrała Asuce WWE Raw Women's Championship. Dla Ripley to pierwszy tytuł w głównym rosterze.
Walką wieczoru było oczywiście starcie o WWE Universal Championship. Dostaliśmy sporą dawkę emocji, ale ostatecznie nie doszło do zmiany mistrza. Roman Reigns pokonał Edge'a i Daniela Bryana. Nie zabrakło także interwencji Jeya Uso, który mocno się przyłożył do wygranej kuzyna. Panowanie Reignsa trwa już 223 dni, od sierpniowej gali Payback.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy