WWE 2k23 Even Stronger

Kogo WWE nie uwzględniło w Drafcie? LeRae o walce z Shirai, Barrett o powrocie na ring

Giero
Newsów: 1587

WWE w tegorocznym Drafcie nie uwzględniło takich postaci jak: Becky Lynch, The Big Show, Bo Dallas, Goldberg, Ivar, Edge, The Forgotten Sons, Jimmy Uso, Jinder Mahal, John Cena, Kane, Mojo Rawley, Samoa Joe, Sonya Deville i The Singh Brothers. W większości przypadków spowodowane jest to kontuzją czy też statusem part-timera.

Candice LeRae dała ostatnio wywiad dla "Instinct Culture". Zawodniczka przyznała, że przed NXT TakeOver: 31 nie czuła się zbyt pewnie, głównie ze względu na jej wiek i zastanawiała się, czy jest w stanie jeszcze dać z siebie coś nowego. Ale mocno chwaliła Io Shirai. Jej zdaniem Japonka zawsze wyciąga z niej maksa w ich pojedynkach i zmusza do zrobienia czegoś, czego wcześniej nie spodziewała się po sobie.

Link do filmu


Z kolei Wade Barrett w rozmowie dla Digital Sky stwierdził, że gdyby miał wrócić na ring, to zapewne nie byłoby to na zbyt długi okres czasu. Ale jest coś, co by go zachęciło - potencjalna szansa zdobycia WWE Championship. Brytyjczyk zawsze chciał zdobyć ten tytuł i nadal pozostaje w kręgu jego zainteresowań.

FULL MATCH - 20-Woman Battle Royal: WWE Evolution 2018

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy