Kobiety otrzymają własny Elimination Chamber Match? Jason Jordan vs Roman Reigns?

Arkao
Newsów: 1409

Obecnie wszystko wskazuje na to, ze Drew McIntyre pójdzie drogą Bobby'ego Roode'a i po utracie tytułu mistrzowskiego NXT ma przenieść się prosto na Raw lub SmackDown. Przerwa Szkota może potrwać kilka miesięcy, ale były Intercontinental, NXT oraz Tag Team Champion po powrocie ma otrzymać duży push. Nie wiadomo, jak poważna będzie to promocja, ale McIntyre ma być czołową postacią swojego brandu.

W ostatnich dniach głośno było o planach na pierwszy w historii kobiecy Royal Rumble Match. Kilka godzin temu pojawiły się informacje, że oficjele rozważają stworzenie kobiecej wersji Elimination Chamber Matchu. W przyszłym roku gala Elimination Chamber odbędzie się w lutym i będzie przeznaczona dla brandu Raw.

Zagraniczne portale donoszą, że to prawdopodobnie nie Cedric Alexander będzie pierwszym rywalem Romana Reignsa w Open Challenge'u. Bardzo realne, że ponownie do ringu z Samoańczykiem wejdzie Jason Jordan. Przypomnijmy, że syn Kurta Angle'a w ostatnim pojedynku z Reignsem nie wyszedł ze starcia jako zwycięzca.

Kolejna duża walka na Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy