Seth Rollins zawalczy z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble? Dlaczego Lio Rush nie walczy?

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że Finn Balor nie otrzyma jednak pojedynku z Brockiem Lesnarem na gali Royal Rumble. W związku z tym potencjalnym przeciwnikiem „Bestii” może zostać Seth Rollins. Członek grupy The Shield wchodził już kilka razy do ringu z Lesnarem, ale nigdy nie wygrał z obecnym Universal Championem. Nie wiadomo jednak, co w takiej sytuacji stanie się z Deanem Ambrose'em, ale możliwe, że to właśnie na tej gali przejdzie on heel turn i rozpocznie storyline z Rollinsem prowadzący do ich walki na WrestleManii.

Można zauważyć, że od kilku tygodni zarówno w telewizji, jak i na lokalnych galach nie pojawia się były gwiazdor sceny niezależnej Lio Rush. Podobno oficjele chcą tak ukarać swojego zawodnika za jego komentarze dotyczące zwolnienia Emmy.

WWE w marcu powróci po kilkunastu latach przerwy do United Center w Chicago. Arena ta była gospodarzem SummerSlam 1994, a podczas Monday Night Wars często gościła eventy WCW Monday Nitro. W ostatnich latach federacja Vince'a McMahona na miejsce swoich gal wybierała Allstate Arenę w Rosemont.

Sasha Banks wysyła wiadomość do Paige:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy