Kierunek: Kanada? Impact na Wrestlecade, Laurel Van Ness oskarża promotora o seksizm

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 706

Tak jak można było przypuszczać, Impact Wrestling będzie powoli przenosiło się do Kanady. Oczywiście jest to związane z faktem, że samo Anthem jest firmą z Toronto. Poza tym może chodzić też o ułatwione prowadzenie biznesu tego typu dzięki kanadyjskim regulacjom prawnym. Przeprowadzka z Orlando może też wiązać się z chęcią ostatecznego "odcięcia" się od negatywnych skojarzeń z marką "TNA".

Według PWInsider.com Impact Wrestling ma zamiar wysłać kilku swoich zawodników i pracowników na galę Wrestlecade, która odbędzie się 25 listopada w Winstom-Salem w stanie Północna Karolina. Ekipa Impact będzie obecna na gali w celu nagrania materiału do wykorzystania prawdopodobnie na potrzeby przyszłych realizacji telewizyjnych. Wrestlecade odbędzie się w tym samym momencie, co zapowiadane na ten sam dzień przez WWE Starrcade w Greensboro.

Zawodniczka Impact Wrestling Laurel Van Ness postanowiła na Twitterze odnieść się do sposobu, w jaki, w jej mniemaniu, potraktował ją jeden z promotorów niezależnych. Nie jest jednak jasne, o którego promotora dokładnie chodzi.


Laurel Van Ness

dodane przez Michał Sienkiewicz (Michcio) w dniu: 23-09-2017 12:47:27

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy