Jeff Hardy walczy z kontuzjowanym barkiem, Jason Jordan pokona The Miza na No Mercy

Arkao
Newsów: 1407

Mimo że Scott Dawson doznał kontuzji, która wyeliminowała go z akcji na kilka miesięcy, jego partner drużynowy regularnie pojawia się na live eventach Raw. Dash Wilder walczy najczęściej w walkach wieloosobowych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Dawson będzie gotowy do powrotu, ale najwcześniej będzie to miało miejsce w okolicach Survivor Series.

Pozostając w tematach live eventów - po powrocie z wymuszonej przerwy Darren Young pojawia się na lokalnych galach jako heel. Nie wiadomo, czy WWE będzie chciało przenieść to do telewizji, gdy już Young ponownie zacznie pojawiać się przed kamerami. Nie wiadomo także, kiedy oficjele planują przywrócić na Raw byłego Tag Team Championa.

Niestety wygląda na to, że spore problemy ze zdrowiem ma Jeff Hardy. Bark byłego WWE Championa jest bardzo osłabiony po wykonaniu wielu ryzykowanych akcji w swojej karierze. Bardzo możliwe, że potrzebna będzie operacja, która wyeliminuje Hardy'ego z akcji na kilka miesięcy. Obecnie opuszcza on live eventy, na których Matt Hardy pracuje singlowo.

Dave Meltzer poinformował, że walka o pas Interkontynentalny na gali No Mercy może nie zakończyć się w czysty sposób. Jason Jordan prawdopodobnie pokona The Miza, ale zrobi to przez dyskwalifikację lub wyliczenie i nie przejmie jego tytułu mistrzowskiego.

Michelle McCool vs Maryse:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy