Kiedy Brock Lesnar może wrócić do UFC? Powrót Alicii Fox

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

Coraz jaśniejsza staje się sytuacja Brocka Lesnara. Według najnowszych wieści, jeżeli Lesnar będzie chciał zawalczyć jeszcze w tym roku w UFC, to do 30 czerwca będzie musiał przejść ponownie testy w USADA. Jeżeli Amerykańska Agencja Antydopingowa nie stwierdzi nieprawidłowości, to "Bestia" będzie dopuszczona do kolejnej walki. To typowe procedury sprawdzania zawodników UFC na pół roku przed potencjalnym pojedynkiem.
Oczywiście od przyszłości Lesnara w UFC jest uzależniona także jego kariera w WWE. Obecnie Lesnar jest WWE Universal Championem i prawdopodobnie wystąpi dopiero na SummerSlam.

Alicia Fox jest już zapowiada na nadchodzące live eventy Raw. Być może niedługo powróci także do występów telewizyjnych. Zawodniczka od stycznia zmagała się z kontuzją.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o spotkaniach Carmelli i Johna Ceny. Mike Johnson z PWInsider ostatnio zaprzeczył, jakoby doszło do czegoś takiego. Dla przypomnienia - John ostatnio wyraźnie podkreślał chęć powrotu do Nikki po tym, jak ta zerwała ich zaręczyny.

Diamond Dallas Page ostatnio w wywiadzie z CBS stwierdził, że nie rozumie ludzi krytykujących decyzję o wczesnym title shotcie dla Rondy Rousey. DDP podkreślił, że zawodniczka wie, jak skupiać na sobie uwagę i znakomicie odnajduje się w roli jednej z głównych twarzy federacji.

Dave Mastiff o nadchodzącym turnieju WWE U.K.WWE Top 10: Craziest food fights

Materiał z treningu Larsa Sullivana i Babatunde

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy