Cody ponownie mistrzem ROH?

Maxi4
Newsów: 788

Ring of Honor oficjalnie ogłosiło, że Dalton Castle będzie bronił pasa ROH World na PPV Best In The World (29.06.18). Jego przeciwnikami będą członkowie Bullet Club: Marty Scurll oraz Cody.

Marty na kwietniowej gali Masters of the Craft wygrał pojedynek Defy or Deny, w którym udział brał również Castle, i otrzymał za to title shota. W przypadku przegranej Scurll nie mógłby walczyć o pas ROH World, dopóki Dalton byłby mistrzem. Cody na gali Bound By Honor wygrał Eight Man Elimination Tag Team match i jako ostatniego spinował Daltona.

Do ciekawej sytuacji doszło na gali ROH w Londynie. Mistrz NWA Nick Aldis odpowiedział na wyzwanie Cody'ego, aby bronić pasa NWA na wrześniowej gali All In. Dodał, że zgodzi się na to, jeżeli Cody zdobędzie pas ROH World na Best In The World i postawi również tytuł, przez co na szali zostaną postawione oba pasy. Cody zgodził się na takie warunki. To od razu otworzyło spekulacje, że Cody będzie ponownie mistrzem ROH. Gala All In jest dużym wydarzeniem i sprzedała wszystkie 10 tysięcy biletów. Starcie Cody vs Aldis jest pierwszym pojedynkiem, jaki został ogłoszony i ciężko przewidywać, że zostanie on odwołany, bo Cody nie wygra na BITW.Drugą walką, jaka odbędzie się na BITW będzie starcie o pasy ROH World Tag Team. Mistrzowie The Briscoes będą walczyć z The Young Bucks.

Na sobotnim tapingu telewizyjnym w Nowym Jorku zostali wyłonieni nowi pretendenci do pasów 6-Man Tag Team. Nagrania zamknął pojedynek The Hung Bucks (Adam Page & The Young Bucks) vs Punishment & The Briscoes.

Wyniki tapingu ROH NYC Excellence 02.06.18
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy