John Cena vs Maharaja na SummerSlam? Co się stało po SmackDown?

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że osobą, która zakończy title run Jindera Mahala może być John Cena. Jak wiadomo, lider Cenation powróci na SmackDown 4 lipca. Jego pojedynek z Maharają mógłby odbyć się na tegorocznym SummerSlam. Przypomnijmy, że obecnie Cena zdobył tytuł World Championa 16 razy, tyle samo co legendarny Ric Flair.

W ostatnich tygodniach wiele gwiazd składało gratulacje na ręce Jindera Mahala. Zrobił to także Mahabali Shera. Gwiazdor Impact Wrestling stwierdził, że Maharaja nie jest 100% Hindusem, ale wygrana pasa WWE to świetna sprawa. Shera nazwał Mahala swoim przyjacielem i przyznał, że bardzo cieszy się z jego sukcesu.

Do oferty WWE Network zostały dodane dwie kolekcje. Jak już informowaliśmy, jedna jest poświęcona Bruno Sammartino, a druga walkom z udziałem drabin.

Dzisiaj mija równo siedem lat od debiutu grupy The Nexus na Raw. Przypomnijmy, że w oryginalnym składzie tej stajni znalazło się ośmiu uczestników pierwszego sezonu NXT. Zaatakowali oni Johna Cenę oraz CM Punka, przerywając walkę tej dwójki.

Po zakończeniu wczorajszego SmackDown oraz 205 Live odbyła się walka między Jinderem Mahalem a Randym Ortonem. Tytuł mistrzowski WWE nie był jednak postawiony na szali. Viper wygrał przez dyskwalifikację po ataku braci Sihra.

The three faces of Foley enter the 1998 Royal Rumble Match:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy