Jinder Mahal zdecydowanym faworytem bukmacherów, Pierwotne plany dla Chrisa Jericho

Arkao
Newsów: 1409

Okazało się, że kontuzja, którą doznał dwa dni temu Tommaso Ciampa nie jest tak groźna, jak pierwotnie myślano. Dzięki temu zdoła on wystąpić na dzisiejszym TakeOver: Chicago, gdzie w drużynie z Johnnym Gargano podejmie Authors of Pain w Ladder Matchu.

Pierwotne plany na WrestleManię 33 zakładały, że w walce o pas Universal spotkają się Kevin Owens oraz Chris Jericho. Z walki Kanadyjczyków jako zwycięzca i nowy champion miał wyjść Y2J, który następnie straciłby tytuł na Payback. Jericho podczas tego samego wywiadu stwierdził, że nie ma wielkiej różnicy między zawodnikami dywizji Cruiserweight a innymi gwiazdami. Chris chciałby zobaczyć feud między Neville'em a Enzo Amore o mistrzostwo wagi półciężkiej.

Jinder Mahal udzielił ostatnio wywiadu dla Hindustan Times. Zawodnik z Indii stwierdził, że zdobycie mistrzostwa WWE to jego cel i bardzo będzie chciał pokonać Randy'ego Ortona. Mahal powiedział też, że jego wymarzonym przeciwnikiem jest w tym momencie John Cena.

W ostatnich godzinach mocno zmieniły się kursy bukmacherskie dotyczące gali Backlash. Teraz to Jinder Mahal jest zdecydowanym faworytem niedzielnego main eventu. Za jedną złotówkę postawioną na Randy’ego Ortona można wygrać aż cztery. Inni faworyci swoich walk to Kevin Owens, Tye Dillinger, Luke Harper, Sami Zayn, Shinsuke Nakamura, The Welcoming Committee oraz The Usos.

Triple H pogratulował Chelsea FC wygrania tegorocznej edycji BPL.


Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

CFC!!!

Mahal jako mistrz byłby chyba gwoździem do trumny jeśli idzie o oglądanie przeze mnie wwe...

napisane przez Kcramsib w dniu : 20-05-2017

Myślę, że jeżeli Mahal to wygra, to i tak bez zmiany Mistrza (jakiś count out lub inne DQ). Nie wyobrażam sobie żeby Vinnie tak bestialsko jobnął swojego pupila, krojąc go ze Złota na rzecz Curry No-Name'a.

napisane przez -Raven- w dniu : 20-05-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy