Jinder Mahal pozostanie mistrzem do WrestleManii? Paige powróci jako Sister Abigail?

Arkao
Newsów: 1409

W przyszłym tygodniu na Raw odbędzie się segment Miz TV. Tym razem zaproszeni przez Miza zostali Sheamus oraz Cesaro, którzy pomogli mu uporać się z Romanem Reignsem. Bardzo możliwe, że to właśnie wtedy powróci w całości grupa The Shield, konfrontując się ze swoimi wrogami.

Pozostając w temacie feudu między tymi zawodnikami, na TLC zawalczą oni prawdopodobnie w TLC Matchu. Za to w pojedynku z udziałem drabin udział wezmą Enzo Amore oraz Kalisto, być może dołączony do nich zostanie także Neville.

Bryan Alvarez stwierdził w ostatnim odcinku swojego podcastu, że Jinder Mahal może pozostać WWE Championem aż do samej WrestleManii 34. Tym samym zakończy on rok jako champion i być może zawalczy ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu. Obecnie wydaje się, że najpoważniejszym kandydatem do starcia z Hindusem w main evencie największej gali roku jest AJ Styles.

Od czasu wczorajszego Raw pojawiło się ponownie wiele spekulacji o tym, że w WWE może zadebiutować postać „Sister Abigail”. Natychmiast zauważono, że może być ona grana przez powracającą Paige. Nie wiadomo jeszcze, czy faktycznie oficjele planują wprowadzenie nowego gimmicku dla Brytyjki, ale wiele powinno się wyjaśnić w najbliższym czasie.

Jedna z najbardziej pozytywnych postaci w obecnym WWE – Bayley może w najbliższych tygodniach przejść sensacyjny heel turn. Mimo że posiada ona tysiące oddanych fanów, WWE nie do końca pasuje jej obecna postać. Możliwe, że ten turn doprowadziłby do wyczekiwanego feudu z Sashą Banks.

John Cena vs Randy Orton:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy