Jericho o roli w AEW, Mysterio na badaniach, Lesnar vs Rollins w Arabii Saudyjskiej?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 898

W ostatniej audycji Talk is Jericho głównym tematem była nadchodząca gala AEW Double or Nothing. Chris Jericho podkreślił, że nie ma jakiejkolwiek mocy decyzyjnej w All Elite Wrestling. Władzę sprawują Tony Khan, Cody, Kenny Omega i bracia Jacksonowie. Jericho uważa, że nie nadaje się do kierowania organizacją, dlatego głównie skupia się na roli wokalisty, przy okazji co jakiś czas występując jako wrestler. Dodał, że wiele osób uważa AEW za alternatywę dla WWE, a nie jako konkurencję. I sama organizacja będzie chciała się tego trzymać. Sama gala Double or Nothing będzie bardzo ważna, bo Y2J wie, jak ważne jest dobre pierwsze wrażenie.

Rey Mysterio w poniedziałek był widziany w Birmingham w Alabamie. WWE United States Champion prawdopodobnie przeszedł tam badania, by sprawdzić, jak poważny jest stan jego łokcia.

Choć samo WWE trzyma dalej w napięciu, to Dave Meltzer zapewnia, że na Super ShowDown niemal na pewno zobaczymy pojedynek Setha Rollinsa z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship. Tym samym w Arabii Saudyjskiej doszłoby do rewanżu za WrestleManię 35. Jest możliwość, że Lesnar otrzyma title shota bez realizacji kontraktu z walizki Money in the Bank.

Triumfy mistrzowskie Daniela Bryana:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Szkoda, że Krzysiu nie pomaga w bookingu - on zawsze ma fajne pomysły i rękę do tego. No nic zobaczymy w niedzielę co tam chłopaki upichcą.

napisane przez CzaQ w dniu : 23-05-2019

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy