Jak zostanie wyłoniony AEW World Champion? Nieobecni na Super ShowDown

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Podczas ostatniego epizodu AEW - The Road to Double or Nothing poznaliśmy sposób wyłonienia pierwszego AEW World Championa. Ogłoszono, że o pas mistrzowski zawalczą ze sobą zwycięzca Casino Battle Royal i pojedynku Chris Jericho vs Kenny Omega.

Link do filmu


Coraz więcej gwiazd wyraża sprzeciw uczestnictwa w gali Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Do listy nieobecnych dołączyli Aleister Black i Sami Zayn. Wcześniej występu odmówili Daniel Bryan i Kevin Owens.

Ostatni epizod SmackDown (21.05) oglądało 1.983 miliona widzów. To o 8,5% więcej niż w poprzednim tygodniu (1.827 miliona) i jednocześnie najlepszy wynik od miesiąca. Dało to rating na poziomie 0.61 w grupie wiekowej 18-49.

Braun Strowman udzielił wywiadu dla The Express UK podczas europejskiego touru WWE. Zawodnik wyjawił między innymi, że chciałby być ostatnim (definitywnie) rywalem The Undertakera.

Na ostatnim NXT UK byliśmy świadkami utworzenia nowej grupy, której liderem jest UK Champion WALTER. Partnerami w stajni są Fabian Aichner i Marcel Barthel.WWE zapowiedziało najważniejsze punkty NXT UK w następnym tygodniu. Toni Storm będzie broniła mistrzostwa kobiet w konfrontacji z Niną Samuels.


Oprócz tego dojdzie do walki Jacka Gallaghera z Kassiusem Ohno.


Była gwiazda WWE - Rhino wystąpi na gali Pro Wrestling Revolver. Dla przypomnienia - legenda ECW odchodzi z organizacji Vince'a McMahona. Pierwotnie mówiono, że całkowicie zakończy karierę wrestlera i skupi się na polityce. Jak widać - dalej ma zamiar występować dla mniejszych federacji. Ostatni raz w akcji można było go zobaczyć na WrestleManii 35 w Andre The Giant Memorial Battle Royal.


Wywiad z Rico Constantino, byłym zawodnikiem WWE, o jego obecnych zajęciach:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy