Jeff Hardy ponownie aresztowany, pierwsze reakcje i status

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

W ostatnich godzinach "bohaterem" większości newsów jest Jeff Hardy. Wszystko rozpoczęło się od informacji ESPN. Stacja poinformowała, iż Jeff w niedzielę został aresztowany.

Według informacji wynikających z oficjalnego raportu policyjnego, Jeff został zatrzymany przez niebezpieczne kierowanie samochodem. Zwrócił uwagę funkcjonariuszy, gdy wyraźnie miał problemy z utrzymaniem prostej jazdy. Kiedy już doszło do kontroli, okazało się, że był w takim stanie, iż nie mógł wykonać prostych poleceń policjantów. Areszt opuścił w poniedziałek po wpłaceniu kaucji. Zawodnika AEW czeka jednak przesłuchanie i tym razem zarzuty i jego sytuacja są naprawdę poważne - Hardy'emu grozi nawet pięć lat więzienia.

W ciągu dnia pojawiło się więcej informacji oraz pierwsze oświadczenia w tej sprawie. Matt Hardy zadeklarował w mediach społecznościowych, że dalej będzie pomagał bratu w wyjściu na prostą.Z kolei Tony Khan potwierdził, że Jeff zostaje zawieszony do odwołania. Będzie miał możliwość powrotu jedynie po wyjściu ze swoich problemów.Decyzja AEW zapewne wpłynie też na aktualne storyline'y. Dla przypomnienia - na Dynamite miało dojść do Triple Threat Ladder Matchu z udziałem Young Bucks, Jurassic Express i wspomnianych braci Hardy. Z oczywistych powodów organizacja nie promuje już tej walki.

Jeff Hardy

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 14-06-2022 21:35:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy