Afera z Vince'em McMahonem - kłopoty prezesa WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Świat wrestlingu obiegła kolejna afera, tym razem z udziałem Vince'a McMahona.

"Wall Street Journal" dotarło do szczegółowych informacji i opublikowało je w środę. Wynika z nich, iż prezes jest obiektem śledztwa wewnątrz WWE. Dotyczy relacji Vince'a z jedną z pracowniczek. W 2019 roku rozwinęła się ponoć na tyle, iż przekształciła się w romans. Po zakończeniu Vince w ramach ugody zapłacił 3 miliony dolarów. Dopiero niedawno afera stała się głośna wewnątrz organizacji.

McMahon zapłacił ponoć pieniądze z własnych środków, nie korzystając z budżetu federacji. To nieco łagodzi jego sytuację. W sprawę ma być zamieszany także John Laurinaitis, inna wysoko postawiona osoba w WWE. Szybko ponoć połączono wątki i domyślono się, która kobieta mogła mieć romans z prezesem - wszystko przez spory awans w 2021 roku, mimo licznych zwolnień i cięć budżetowych.

Grupa, która zajmuje się śledztwem wewnątrz WWE to dwanaście osób. A co ciekawe, do tej pory była wśród nich córka Vince'a - Stephanie, która niedawno udała się na urlop. Początkowo wydawało się, że ogłoszona przerwa to efekt innych kwestii i Vince jest po prostu niezadowolony z jej pracy. Jasne stało się jednak, iż chodzi o powiązania z aferą.

Trwa śledztwo, w międzyczasie sprawdzana jest reakcja na sytuację w mediach i wśród sponsorów. Nie wiadomo póki co, z jakimi konsekwencjami spotka się Vince, ale wizja odsunięcia od kierowania WWE stała się realniejsza niż kiedykolwiek w ostatnich latach. Póki co Vince zamierza normalnie wykonywać obowiązki.

Vince McMahon

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 16-06-2022 16:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy