WWE 2k23 Even Stronger

Jeden z Hell in a Cell Matchów jednak na SD, Rey Mysterio o walce z Reignsem, zapowiedź SD

Giero
Newsów: 1582

WWE dość niespodziewanie postanowiło, że Hell in a Cell Match Romana Reignsa z Reyem Mysterio o Universal Championship odbędzie się... podczas dzisiejszego SmackDown. Z pierwszych doniesień nie wiadomo do końca, z czego wynika ta decyzja. Wiadomo, że poprzedziło ją mnóstwo dyskusji wśród oficjeli. Jednocześnie aktualnie nie ma planów, by sam Reigns pojawił się podczas niedzielnego PPV.

Tym samym tak wyglądają obecnie zapowiedziane punkty na SD:

- Apollo Crews & Commander Azeez vs. Big E & Kevin Owens
- Angelo Dawkins vs. Otis
- King Corbin vs. Shinsuke Nakamura z koroną Corbina na szali
- WWE Universal Championship Hell in a Cell Match: Roman Reigns vs. Rey Mysterio


Sam Rey Mysterio udzielił wywiadu tuż przed dzisiejszym starciem. Przyznaje, że po długiej karierze Hell in a Cell Match to dla niego coś nowego.

- Na tym etapie mojej kariery... dostaję trochę motyli w brzuchu - wciąż dla każdego rodzaju meczu, ale dla tego jednego jeszcze bardziej. Zawsze uwielbiałem wchodzić do ringu i zabawiać fanów. To jest to, co zamierzam zrobić. Będę tam wchodził i zabawiał. Ale przede wszystkim chcę wyjść z tego pojedynku z moim stemplem na Hell In A Cell - na moim pierwszym Hell In A Cell - i moim pierwszym pojedynku singlowym przeciwko Romanowi Reignsowi. Mam nadzieję, że wniosę coś nowego, tak jak zawsze staram się to robić i że fani będą się tym cieszyć - zapowiedział w rozmowie dla "Metro".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy