Corgan o NWA w podcaście Jericho, możliwy powrót klasycznych tytułów, NWA Powerrr 31

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Podczas swojego ostatniego udziału w podcaście Talk is Jericho, Billy Corgan odniósł się do kilku ciekawych kwestii. Corgan powiedział, że powstanie AEW bardzo pomogło w tym, aby i dla NWA otworzyło się kilka, wcześniej zamkniętych, drzwi. Frontman Smashing Pumpkins wyjawił także, że pomysł realizacji programu wrestlingowego nagrywanego w studio miał i próbował wprowadzić już w TNA, gdy był tam prezydentem. Planem było realizować taki "studio wrestling" w ramach gal TNA Xplosion. Pomysł został jednak odrzucony przez Dixie Carter. Billy wspomniał także, że gdy kupował NWA od poprzedniego właściciela, było ono tak bezwartościowe, że nawet WWE, początkowo zainteresowane pozyskaniem NWA, w końcu spasowało.

Mickie James, która pojawiła się w poprzednim tygodniu w NWA i została ogłoszona producentką planowanej przez federację gali PPV z wyłącznym udziałem kobiet, zasugerowała ostatnio, że niedługo do NWA mogą powrócić tytuły NWA World Women's Tag Team. Tytuły te w roku 1984 zostały zakupione przez ówczesne WWF i ustanowione jako tytuły WWF Women's Tag Team. Tytuły drużynowe pań zostały wycofane w lutym 1989 roku.

W najnowszym odcinku swojego podcastu, Chelsea Green wyraziła poparcie dla idei Mickie James oraz zainteresowanie main event spotem pierwszej gali PPV dla kobiet w historii NWA. Green do kwietnia bieżącego roku była częścią rosteru WWE, a obecnie nie jest związana z żadną federacją wrestlingową, co nie przeszkadza jej jednak w tym, by faktycznie wziąć udział w All-Women's NWA PPV, ze względu na otwarty charakter wydarzenia.

Dalsza częśc newsa zawiera najważniejsze wydarzenia z ostatniego odcinka NWA Powerrr (nr. 31).

Trevor Murdoch wygłosił promo skierowane do Nicka Aldisa. Trevor zapewnił mistrza, że to jeszcze nie koniec, a sam Trevor nie spocznie, póki nie zostanie nowym mistrzem NWA World Heavyweight.

Wywiad z Tyrusem i jego managerem Austinem Idolem został przerwany przez wysłannika NWA World Television Championa Pope'a. Tyrus mówi wysłannikowi, że spotka się z Pope'em w ringu w następnym tygodniu.

Mistrzyni kobiet NWA Kamille w wygłaszanym promo zwróciła się do Meliny, która w zeszłym tygodniu przeszkodziła w celebracji nowej mistrzyni. Wygląda na to, że to właśnie była diva WWE może zostać nowym pretendentem do tytułu Kamille.

W main evencie gali Fred Rosser, JTG i El Rudo zmierzyli się w Triple Threat Matchu wyłaniającym jednego z dwóch potencjalnych posiadaczy zwakowanego tytułu NWA National. Pojedynek wygrał JTG przez spinowanie El Rudo. W przyszłym tygodniu, również w Triple Threat Matchu, zmierzą się Chris Adonis, Thom Latimer oraz Parrow.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy