Jay Lethal w AEW, podsumowanie wydarzeń z Full Gear

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszej gali PPV od All Elite Wrestling - Full Gear. Czytasz na własną odpowiedzialność.

W części Buy-In zobaczyliśmy jedną walkę. Udział w niej wzięły uczestniczki turnieju o TBS Championship. Hikaru Shida i Thunder Rosa pokonały Jamie Hayter i Nylę Rose.

Główną część show otworzył pojedynek przedstawicieli młodej krwi: MJF pokonał Darby'ego Allina. Nie obyło się bez nieczystych zagrań ze strony MJF'a.

Lucha Brothers obronili AEW World Tag Team Championship. Pentagon i Rey Fenix zdołali pokonać FTR - Daxa Harwooda i Casha Wheelera.Poznaliśmy nowego pretendenta do głównego tytułu AEW. Bryan Danielson w finale turnieju pokonał Miro, poddając go. W drodze do title shota Danielson pokonał jeszcze Dustina Rhodesa i Eddiego Kingstona.Dużo zwrotów akcji przyniósł Falls Count Anywhere match pomiędzy Christianem Cage'em i Jurassic Express a Superkliq. Ostatecznie przypięcie zgarnął Jungle Boy.
Natomiast Cody Rhodes i PAC zdołali pokonać Malakaia Blacka i Andrade El Idolo. Po walce face'owie zostali zaatakowani przez FTR.

Dr. Britt Baker, D.M.D. nadal jest mistrzynią kobiet. Tym razem odprawiła Tay Conti.

W dość szybkim, ale intensywnym pojedynku CM Punk pokonał Eddiego Kingstona. Punk po walce chciał podać rękę rywalowi w geście szacunku, lecz ten odrzucił propozycję.


Inner Circle pokonali Men of the Year i przedstawicieli American Top Team w Minneapolis Street Fight. Chris Jericho przypiął Dana Lamberta po Frog Splashu, oddając przy tym cześć Eddiemu Guerrero.

Przed walką wieczoru Tony Schiavone niespodziewanie ogłosił kolejne wzmocnienie AEW. Nowym członkiem organizacji został Jay Lethal. Od razu też wyzwał do walki o TNT Championship Sammy'ego Guevarę. Ich starcie ma mieć miejsce na kolejnym Dynamite.

Lethal niedawno rozstał się z Ring of Honor i postanowił podpisać pełnoetatowy kontrakt z AEW.

W main evencie Adam Page pokonał Kenny'ego Omegę i został nowym mistrzem AEW. Omega panował jako AEW World Champion 346 dni.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dzięki za podsumowanie. Chciałbym jednak zauważyć, że pierwsze zdanie artykułu trochę kłóci się z tytułem, w którym zawarłeś spoiler niespodzianki z gali.

napisane przez Grigorij w dniu : 16-11-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy