Cardona o The Hype Bros, Sarray wróciła do Japonii, WALTER, Aries o powrocie do WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Matt Cardona udzielił wywiadu portalowi "wrestlinginc.com". Artysta, przez lata znany jako Zack Ryder, w zaskakująco mocnych słowach odniósł się do lat, w których występował jako część tag-teamu The Hype Bros: Zdecydowanie najgorszy okres mojej kariery. Nigdy bym tego nie powtórzył. Dean Muhtadi - kocham go jako człowieka. Nienawidzę Mojo. Kupa gówna, nigdy więcej. Możemy się spotkać na zapleczu, może przesiadywać w mojej prywatnej szatni, ale nigdy już nie wystąpimy wspólnie przed kamerami. Auć.

***


Sarray ogłosiła na Twitterze, że wróciła do Japonii. Powód wyjazdu zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych jest nieznany, w oczywisty sposób stawia jednak pod znakiem zapytania jej dalszą karierę w NXT.

***


Kronika towarzyska: popularni wrestlerzy występujący na co dzień w NXT UK, Jinny oraz WALTER, są parą. Dowiedzieliśmy się o tym z mediów społecznościowych Angielki, która podzieliła się ostatnio relacją z wspólnego wieczoru w restauracji.

***


Austin Aries był gościem podcastu "Sportskeeda's UnSKripted". W trakcie rozmowy poruszony został oczywiście temat jego pobytu w WWE. Aries przyznał, że czas spędzony tam był "bardzo interesujący" i "wiele go nauczył", w ciepłych słowach wypowiedział się również o swojej relacji z Vince'em McMahonem. Zaznaczył jednak, że szanse na jego powrót do federacji są znikome: Osobiście nie jestem zainteresowany powrotem. Nie wydaje mi się zresztą, by oni byli zainteresowani ściąganiem 43-letniego białego gościa mierzącego poniżej 6 stóp.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy