Jak długo potrwa przerwa Ariesa? Ślub byłych gwiazd WWE, Cena nieobecny na SS?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o urazie Austina Ariesa, którego doznał po kopnięciu przez Shinsuke Nakamurę. Teraz znanych jest już więcej szczegółów. Okazuje się, że zawodnik ma pękniętą kość oczodołową i w tym tygodniu będzie musiał przejść operację. A Double ma być wyłączony z akcji w ringu co najmniej do początku 2017 roku.

Edge i Beth Phoenix pobrali się w ostatni weekend. Para jest ze sobą od kilku lat i wychowuje dwie córeczki, Lyric Rose i Ruby Ever. Na ceremonię stawiły się byłe i obecne gwiazdy WWE, między innymi Christian, Natalya, Tyson Kidd i Eve Torres.


John Cena został wycofany z zapowiedzi Survivor Series, jego obecność na gali wydaje się więc coraz mniej realna. Obecnie Cena pracuje na planie drugiego sezonu show American Grit. Przypomnijmy, że na PPV prawdopodobnie nieobecny będzie także Randy Orton, któremu kilka dni później ma urodzić się córka.

Na jednym z ostatnich house showów Randy Orton pokonał Kane’a przy pomocy Braya Wyatta i Luke’a Harpera. Po walce cała trójka świętowała razem w ringu.
Podczas dzisiejszego SmackDown odbędzie się MizTv z udziałem Daniela Bryana, który ma ogłosić członków drużyn reprezentujących SmackDown na Survivor Series. Pojawi się również James Ellsworth.
A tak John Cena i Nikki Bella świętowali Halloween:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy