Jak będzie wyglądał House of Horrors Match? Nowa kolekcja na WWE Network

Arkao
Newsów: 1409

Dzisiejsza walka między Randym Ortonem a Brayem Wyattem będzie się składała z dwóch części. Podobno dziesięć minut pojedynku zostało już nagrane w „Haunted House”. Finał odbędzie się jednak na arenie i to w ringu dowiemy się, kto wygra to starcie.

Orton ma dotrzeć do „nawiedzonego domu” limuzyną, a następnie zawodnicy mają toczyć brawl w kilku pokojach. Jednym z nich będzie kuchnia, gdzie Bray poradzi sobie z przeciwnikiem i zabierze jego auto, odjeżdżając prawdopodobnie na arenę, na której odbędzie się Payback.

Powodem, dla którego wprowadzono galę Big Balls of Fire w miejsce Bad Blood, jest śmierć Briana Pillmana. Przypomnijmy, że Kanadyjczyk zmarł właśnie przed BB 1997 i WWE nie chce, by kojarzono tą śmierć z powracającym PPV.

Jutro ma się pojawić nowa „kolekcja” na WWE Network o nazwie „Ric Flair: Stylin’ and Profilin”. Pojawią się w niej pojedynki Flaira z takich federacji jak: WCCW, NWA, WCW oraz Mid Atlantic Championship Wrestling.

WWE uruchomiło ankietę, w której zapytano fanów, czego użyje Bray Wyatt, by pokonać dziś Randy’ego Ortona. Na zdecydowanym prowadzeniu z 65% głosów znajduje się Sister Abigail. Mniej niż dziesięć procent zgromadziły takie opcje jak: ogień, drut kolczasty, piła łańcuchowa, szczury oraz pająki.

Bayley oraz Hardy Boyz są już gotowi na Payback.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy