Chris Jericho pokona Kevina Owensa na Payback? Nowe zespoły w NXT

Arkao
Newsów: 1409

Bardzo możliwe, że Chris Jericho mimo odejścia z WWE na poniedziałkowym Raw może wygrać dzisiejszą walkę z Kevinem Owensem. Według bukmacherów to właśnie Y2J jest wielkim faworytem tego pojedynku. Mimo to prawdopodobnie nie przejmie on tytułu mistrzowskiego, bo realne jest zakończenie walki przez dyskwalifikację.

Na ostatnich live eventach NXT uformowano kilka drużyn, które być może zostaną w przyszłości przeniesione do telewizji. Angelo Dawkins i Montez Ford od kilku tygodni występują jako Street Prophets, a na wczorajszej gali jako zespół zadebiutowali Wesley Blake i Steve Cutler.

Na tym samym evencie swój kolejny pojedynek stoczył Babatunde Aiyegbusi. Polak wszedł do ringu z byłym zawodnikiem NFL Brennanem Williamsem. Walka podobno stała na niskim poziomie, ale Babatunde wyszedł z niej jako zwycięzca.

Hardy Boyz wypełnili już wszelkie zobowiązania na scenie niezależnej i tym samym od dzisiaj będą pojawiać się już wyłącznie w WWE. Przypomnijmy, że na dzisiejszym Payback będą bronić pasów mistrzowskich w walce z Cesaro i Sheamusem.

WWE promując Payback, udostępniło za darmo zeszłoroczną walkę między AJ Stylesem a Romanem Reignsem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Harley Race odwiedził ostatnio roster NXT:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy