Informacje zza kulis Bound For Glory oraz tapingów Impact (możliwe spoilery)

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

Zdaje się, że Impact Wrestling miało trochę problemów z uzyskaniem zadowalającej liczby fanów na tapingach. Impact skorzystało z usług lokalnej firmy castingowej i płaciło tym "zatrudnionym" fanom po 50 dolarów za każdy dzień tapingów. W spoilerze znajduje się oryginalna treść dwóch tweetów, które zostały opublikowane przez agencję castingową (tweety nie są już dostępne):

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Taya Valkyrie zaprzeczyła, jakoby Impact zatrudniało "fanów" na tapingi Impact:Podczas gali Bound For Glory widzieliśmy debiut Jimmy'ego Jacobsa, który niedawno został zwolniony z WWE. Rola Jacobsa podczas gali PPV oraz tapingów opierała się również na obowiązkach producenta. To dobry angaż dla Impact, gdyż Jacobs przed zwolnieniem z federacji Vince'a McMahona był jednym z najlepszych writerów federacji, który był autorem lub miał swój udział w wielu dobrych pomysłach ostatnich miesięcy.

PWInsider.com podaje, że w wielu przypadkach oryginalne plany Bound For Glory były inne od tego, co zobaczyliśmy na samej gali. Przykładowo, końcówka pojedynku mistrzowskiego z udziałem Elia Drake'a, Johnny'ego Impacta oraz Alberto El Patrona była rozpisywana na różnorakie sposoby jeszcze w dniu gali.

Obecność Samiego Callihana na Bound for Glory była ukrywana aż do samego końca. Prawdopodobnie Callihan przebywał do czasu swego występu w przyczepie z oznaczeniem "Zakaz wstępu".

Wielu fanów po gali stwierdziło, że świetnie się bawili, a aktywność publiczności i atmosfera była lepsza niż to, co widzieli, oglądając galę w telewizji lub w internecie.

Męski roster nie był zbyt zadowolony z tego, że Alberto El Patron na zapleczu miał dostęp do własnej szatni (w formie przyczepy). Reszta zawodników miała do dyspozycji tylko jedno wspólne pomieszczenie.

Przed galą Bound For Glory miała miejsce interesująca sytuacja. Jeden z wrestlerów występujących w X Division głośno narzekał przy stole cateringowym na oferowane jedzenie. Obecny tam Bobby Lashley skwitował młodego wrestlera, mówiąc, że może w takim razie kupić coś do jedzenia poza terenem tapingów i jest "za chudy w uszach", by na cokolwiek narzekać.

Moose zareagował na Twitterze na negatywne opinie na temat Bound For Glory:
Bram ogłosił we wtorek na Twitterze, że opuścił Impact Wrestling.
Dodatkowo swoje odejście podczas tapingów Impact ogłosił James Storm. Ogłoszenie to padło po tym, jak Storm przegrał pojedynek ze stypulacją "Loser Leaves Impact".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy