Charlotte zostanie mistrzynią przed Survivor Series? Ronda Rousey trenuje w PC

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że przed galą Survivor Series dojdzie do jeszcze jednej zmiany posiadacza tytułu mistrzowskiego. Na najbliższym SmackDown dojdzie prawdopodobnie do pojedynku między Natalyą a Charlotte o SmackDown Women's Championship. Córka Rica Flaira ma pokonać Kanadyjkę i tym samym zawalczyć na Survivor Series z Alexą Bliss. Jednym z powodów takiej decyzji jest niechęć zestawiania Charlotte i Asuki w jednej walce już teraz.

Prawdopodobnie podczas touru WWE po Europie kontuzji doznał Wolfgang. Brytyjczyk, walcząc z Petem Dunne'em na gali w Aberdeen, odniósł uraz, który wykluczył go z pozostałej części touru. Wszystko powinno się jednak wyjaśnić w najbliższych dniach, bo Wolfgang jest zaplanowany na kilka gal federacji niezależnych.

Ronda Rousey bardzo często pojawia się w Performance Center, gdzie regularnie trenuje do swojej debiutanckiej wrestlingowej walki. Największa kobieca gwiazda w historii MMA ma być jedną z największych postaci zbliżającej się WrestleManii, na której może dojść do wielkiej walki drużynowej, o której wiele razy już pisaliśmy.

Po tym jak Sin Cara bardzo szybko powrócił na ring po odniesionej kontuzji, zbiera bardzo dobrą reakcję podczas europejskiego touru WWE. Meksykanin nadal rywalizuje o pas Stanów Zjednoczonych z Baronem Corbinem.

James Ellsworth w Nottingham:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy