House of Horrors Match może zostać nagrany jeszcze przed Payback, Zayn vs Nakamura II?

Arkao
Newsów: 1409

Wrestling Observer Newsletter poinformowało, że House of Horrors Match między Brayem Wyattem a Randym Ortonem może zostać nagrany przed samą galą w „nawiedzonym domu”. Prawdopodobnie jednak dopiero w niedzielę dowiemy się, jak dokładnie ma wyglądać ten pojedynek.

Według Hollywood Reported TriStar Pictures wyprodukuje biografię Vince’a McMahona o nazwie Pandemonium. Autorem scenariusza jest Craig A. Williams, a producentami Andrew Lazar, Michael Luisi oraz Adam Goldworm.

Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach zobaczymy rewanż między Samim Zaynem a Shinsuke Nakamurą. Przypomnijmy, że ich pierwsza walka miała miejsce na NXT TakeOver: Dallas, gdzie wygrał Azjata. Jednocześnie był to ostatni pojedynek Zayna w złotym rosterze.

Crazzy Steve ogłosił, że przez pewien okres będzie przyjmował oferty występów na scenie niezależnej. Może to sugerować, iż za jakiś czas podpisze kontrakt z WWE oraz dołączy do rosteru NXT. Powrót Kanadyjczyka do Impact Wrestling jest bardzo mało realny, bowiem sam poprosił o rozwiązanie kontraktu.

WWE zwolniło dzisiaj Chrisa Atkinsa, który był częścią rosteru NXT. Kontrakt podpisał w 2015r., ale od tego czasu pojawiał się właściwie wyłącznie na live eventach. W telewizji pojawił się tylko raz, przegrywając w styczniu z Erikiem Youngiem.

WWE Top 10: Superstar Victory Dance


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy