Jack Swagger w Impact Wrestling? Wydarzenia z tapingów

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Jack Swagger w wywiadzie dla Wrestle Zone wspomniał, iż będzie dalej występował w wrestlingowym ringu, gdy tylko minie 90-dniowy zakaz występowania w innych federacjach. Swagger zapytany o to, czy brałby pod uwagę występy dla Impact Wrestling, stwierdził, że to całkiem możliwe, gdyż bardzo by chciał ponownie współpracować ze swoim dobrym przyjacielem Dutchem Mantelem. Na ten moment Swagger, według własnych słów, ma zaplanowane sporo występów, m.in. w Australii lub na galach House of Hardcore Tommy'ego Dreamera.

Tapingi Impact Wrestling przyciągnęły dość niską ilość zainteresowanych. Zwłaszcza niedzielne tapingi, które oglądało znacznie mniej osób niż nagrania z poprzednich dni. Według różnych źródeł było to około 200 osób, które zostały usadzone w zasięgu kamery rejestrującej gale (hard camera), by widzowie przed telewizorami mieli wrażenie, że fanów było znacznie więcej. Ta liczba jest bardzo niska, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że na tapingi Impact Wrestling wstęp jest darmowy.

UWAGA! Poniżej znajdują się już wyłącznie spoilery z piątkowych, sobotnich i niedzielnych tapingów!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jak się spodziewano, podczas piątkowych tapingów do TNA powrócił Matt Sydal. Sydal pokonał Trevora Lee po wykonaniu Shoting Star Press.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Podczas tych samych tapingów Sienna pokonała Christinę Von Eerie i została nową mistrzynią kobiet GFW.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W czasie realizacji sobotnich nagrań federacja ogłosiła, że tapingi w czerwcu będą realizowane w hinduskim Mumbaju.

Podczas tych samych tapingów rozpoczął się turniej, którego zwycięzcy zostaną mistrzami drużynowymi GFW.

Alberto El Patron pokonał Magnusa i został nowym GFW World Heavyweight Championem. Po wygranej Patron wygłosił promo, odnosząc się do WWE. Alberto powiedział, że opuścił z ulgą "tę inną federację" oraz ogłosił Impact Wrestling "swoim nowym domem", nawiązując do catchphrase'u swojej narzeczonej, Paige ("this is my house!").

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas niedzielnych tapingów do Impact Wrestling po 5 latach nieobecności powrócił Scott Steiner.
W trakcie tapingów zaognił się feud pomiędzy Joshem Matthewsem oraz Jeremym Borashem. Konflikt ten doprowadzi do walki tag teamowej na Slammiversary, w której Josh Matthews i Scott Steiner zmierzą się z Jeremym Borashem oraz Josephem Parksem. Poniższe zdjęcia zostały zrobione podczas niedzielnego powrotu Steinera.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


EC III pokonał Magnusa oraz Jamesa Storma w Triple Threat Matchu, zyskując miano pretendenta do tytułu Impact Wrestling należącego do Lashleya. Później, w segmencie planowanym zapewne na kolejny odcinek, celebrację EC III przerywają Alberto El Patron oraz Karen Jarrett. Patron postawił na szali swój pas GFW przeciwko title shotowi EC III. Main eventem tego odcinka był Six Sides of Steel Match: Alberto El Patron vs EC III. El Patron wygrał, zachował swój tytuł GFW i został nowym pretendentem do tytułu Impact Wrestling, o który zmierzy się z Bobbym Lashleyem 2 lipca na Slammiversary.

Mistrzowie drużynowi Impact Wrestling LAX pokonali Veterans of War w finale turnieju i zostali także mistrzami drużynowymi GFW.

Jak informowaliśmy, tegoroczne Slammiversary będzie miało miejsce 2 lipca w Orlando. Gala będzie miała następujące dwie walki wieczoru:

* Impact Wrestling Champion Bobby Lashley vs Global Force Wrestling Champion Alberto El Patron

* Josh Matthews & Scott Steiner vs Jeremy Borash & Joseph Parks

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Czyli tak jak myslałem dają wszystko co sie da Albercikowi aby zatrzymać go przy sobie...Jak to dobrze że odszedł z WWE . Gosć jest strasznie przereklamowany...szkoda tylko EC III

napisane przez coolerss w dniu : 25-04-2017

Widzę, że do Impactu również dotarła moda na mnożenie pasów... dwa złota, dwa pasy pań, dwa pasy tt... co jeszcze?

napisane przez Kcramsib w dniu : 25-04-2017

Nie za dużo tych pasów? Sytuacja wokół WHC i TT daje szanse na unifikację.

napisane przez aRo w dniu : 25-04-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy