WWE 2k23 Even Stronger

Fani oficjalnie wracają na gale WWE, spoilery z SD

Giero
Newsów: 1582

WWE oficjalnie podało termin powrotu fanów na areny. Organizacja szykuje na lato duże tournee, które rozpocznie się już 16 lipca, na SmackDown w Houston. Dwa dni później zawitają do Fort Worth z Money in the Bank, a następnie przedstawiciele Raw pojawią się w Dallas. Tym samym potwierdziły się ostatnie doniesienia mediów. Stopniowo powinniśmy poznawać kolejne lokalizacje.

__________

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu SmackDown!

Dość niespodziewanie debiut na niebieskiej tygodniówce zaliczył zawodnik NXT - Rick Boogs (Eric Bugenhagen). Zagrał na gitarze do wejściówki Shinsuke Nakamury, a potem był obecny przy ringu w trakcie walki Japończyka z Baronem Corbinem. Nie wiadomo na razie, jakie kreatywni mają plany na Ricka.

Link do filmu

Link do filmu


Aleister Black wreszcie pojawił się w ringu. Zawodnik powrócił, ingerując w main event. Zaatakował Big E, pomagając Apollo Crewsowi w obronie Intercontinental Championship.

Link do filmu


Link do filmu


WWE zapowiedziało już walki i na najbliższe Raw i na SmackDown. W poniedziałek Natalya i Tamina postawią na szali tytuły WWE Women's Tag Team. Ich rywalkami będą Nia Jax oraz Shayna Baszler.Z kolei na SmackDown zobaczymy w akcji The Usos. Ich oponentami będą Street Profits.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy