Don Callis odejdzie z Impact? AEW na TBS, zabieg Edwardsa

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wygląda na to, iż powoli dobiega końca współpraca między Don Callisem oraz Impact Wrestling. Jak donosi "PwInsider", główny pomysłodawca współpracy z AEW (od 2017 r. pełniący funkcję jednego z wiceprezydentów federacji) zrezygnował w ostatnich tygodniach ze wszystkich piastowanych stanowisk, ograniczając się wyłącznie do roli osobowości telewizyjnej - menadżera Kenny'ego Omegi. Przypuszczać można, iż stan ten utrzyma się do chwili utraty złota przez Kanadyjczyka, po czym Callis na stałe przejdzie do "imperium" Tony'ego Khana.

Dotychczasowe obowiązki Callisa w Impact Wrestling przejęli pozostali członkowie komitetu zarządzającego federacją: Scott D'Amore, Tommy Dreamer, Jimmy Jacobs oraz RD Evans.

***


Tymczasem wraz z końcem roku All Elite Wrestling czeka przeprowadzka: od stycznia 2021 r. program emitowany dotąd na kanale TNT przeniesiony zostanie na antenę stacji TBS.

Dave Meltzer uspokaja - przenosiny nie oznaczają konieczności zmiany nazwy jednego z używanych przez federację pasów mistrzowskich.

***


Eddie Edwards przeszedł w poniedziałek zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego. Operacja spowoduje kilkutygodniową przerwę zawodnika od występów ringowych.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy