Dunne z nowym kontraktem, kto został mistrzem NXT? Ślub Hartwell i Lumisa (Spoilery)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1446

"Fightful Select" poinformowało, że WWE doszło do porozumienia z Pete'em Dunne'em w sprawie nowego kontraktu. To dobra informacja dla organizacji, biorąc pod uwagę jak dużo gwiazd w ostatnich miesiącach decydowało się na zmianę pracodawcy. Ponoć w negocjacjach uczestniczył Triple H (jeszcze przed problemami zdrowotnymi) i to on w głównej mierze ustalał warunki nowej umowy Dunne'a. Nowy kontrakt ma związać Brytyjczyka z WWE na trzy lata.
_________________________________________________

Poniżej otwarte spoilery z najnowszego epizodu NXT!

WWE postanowiło dość mocno promować odświeżoną tygodniówkę jako NXT 2.0. Wielokrotnie było to podkreślane w promach. Ale i przy okazji pojawiło się kilka nowych postaci. Najnowszy epizod dość mocno wprowadził syna Ricka Steinera - Brona Breakkera. W openerze pokonał LA Knighta.

Link do filmu


Debiut zanotował także syn Bulla Buchanana - Brooks Jensen, tworząc tag team z Joshem Briggsem.

Link do filmu


To nie koniec zmian w dywizji tag team, bowiem Carmelo Hayes przedstawił wszystkim Tricka Williamsa. To sugeruje, że Hayes wykorzysta title shota za wygraną w NXT Breakout Tournament właśnie na tytułach tag team.

Link do filmu


Zobaczyliśmy także zapowiedź debiutu. W nadchodzących tygodniach powinniśmy zobaczyć w akcji Tony'ego D'Angelo. Czyli Joe Ariolę, byłego zawodnika NCAA.

Link do filmu


Pojawiła się także nowa postać w dywizji kobiet. Ivy Nile została nową członkinią The Diamond Mine.

Link do filmu


Tommaso Ciampa został nowym mistrzem NXT. Wyszedł zwycięsko z Fatal 4-Way Matchu. Warto podkreślić, że z walki o pas wykluczony został Kyle O'Reilly na skutek ataku Dunne'a i Ridge'a Hollanda. Kyle'a zastąpił kolejny debiutant - Von Wagner.

Link do filmu


Punktem głównym show był jednak ślub Indi Hartwell i Dextera Lumisa. Tym razem miał happy end, w odróżnieniu od większości tego typu wydarzeń w WWE.

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy