Chris Benoit, więcej o sytuacji Samoa Joe, kontrakt Samiego Zayna

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Chris Benoit, jak wiemy, został niemalże całkowicie wymazany z historii WWE. Od momentu podwójnego morderstwa i samobójstwa, które popełnił, nie jest wspominany na galach, w artykułach, a na Peacock/WWE Network treści z jego udziałem, choć nieocenzurowane, nie posiadają opisu, że Benoit jest ich częścią. Marie Shadows, która w październiku zeszłego roku straciła pracę w federacji ze Stamford, opowiedziała w podcaście Perched On The Top Rope, jak często Vince McMahon zmienia zdanie w tej delikatnej kwestii. Okazuje się bowiem, że w danym tygodniu umieszczanie nazwiska zmarłego zawodnika w kodzie źródłowym, aby zoptymalizować narzędzia wyszukiwania w Internecie, jest dozwolone, natomiast kilka dni później chairman zmienia zdanie i żąda zmiany, po czym niedługo później wracał do pierwotnej opinii. Można więc wyciągnąć wniosek, że po ponad czternastu latach od tego tragicznego incydentu osoba Chrisa Benoit powoduje duże napięcie zarówno wśród pracowników WWE, jak i samego Vince'a McMahona.

Zdaniem PW Insider, absencja Samoa Joe nie będzie trwała zbyt długo, jednak mimo to sztab medyczny zadecydował o tym, że konieczne będzie pozbawienie go tytułu mistrzowskiego NXT. Wciąż niestety nie znamy przybliżonej daty powrotu do ringu byłej gwiazdy TNA.

Pierwotnie informowano, że kontrakt Samiego Zayna z WWE wygasa już tej jesieni, lecz nowe doniesienia wskazują na to, że obowiązuje on mniej więcej do końca marca/początku kwietnia. Nie jest to oczywiście duża różnica, ale daje czas do namysłu i negocjacji zarówno oficjelom, jak i samemu wrestlerowi.

Rey Mysterio vs. Kane - Raw 2008:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 14-09-2021 17:01:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy