WWE 2k23 Even Stronger

Dlaczego WCW Thunder nie znajduje się w ofercie Network? Oryginalne plany dla Lesnara

Arkao
Newsów: 1409

Mimo że WWE planowało już wypuszczenie odcinków WCW Thunder oraz WWE Sunday Night Heat, to problemem są kłopoty prawne. Thunder jest gotowe do wypuszczenia na Network, ale Vince McMahon woli czekać z publikacją, bowiem m.in. Buff Bagwell domagał się otrzymania pieniędzy za publikację materiałów z jego udziałem.

Sunday Night Heat także miało już trafić na WWE Network, ale nie wiadomo, dlaczego jeszcze się tam nie znalazło. Możliwe jednak, że abonenci platformy będą mieli okazję oglądać archiwalne odcinki tego programu już pod koniec roku.

Od czasu WrestleManii Brock Lesnar bronił pasa Universal w walkach singlowych z Samoa Joe oraz Braunem Strowmanem, a także w pojedynku czterech zawodników na SummerSlam. Pierwotne plany były jednak inne, bowiem były UFC Champion miał walczyć ze Strowmanem, Sethem Rollinsem oraz Finnem Balorem.

Shelton Benjamin był jednym z ostatnich gości Edge'a i Christiana w ich audycji. Były Intercontinental Champion stwierdził, że wspaniale jest powrócić po tylu latach do federacji WWE. Jest on też bardzo podekscytowany tym, że może tworzyć drużynę z Chadem Gable'em. Shelton nie jest pewny, jak to się skończy, ale ma duże nadzieje.

Bray Wyatt vs Roman Reigns:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

WCW THUNDER bylo ciekawe w latach 98-99. Od roku 2000 jak i cale WCW to juz byly nudy.

napisane przez grzegorz w dniu : 29-09-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy