WWE 2k23 Even Stronger

Robbie E odchodzi z Impact Wrestling, możliwe kolejne odejścia, spory push dla Patrona

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Robbie E poinformował dzisiaj na Twitterze, że opuszcza Impact Wrestling. Możliwe są także odejścia innych zawodników federacji. Według PWInsider.com już niedługo wygasa ważność kontraktów Low Kiego oraz Eddiego Kingstona.
Gala WrestlePro, która odbędzie się 9 grudnia, będzie kolejnym eventem innej federacji, na której gościć będą zawodnicy Impact Wrestling. Między innymi spodziewani są Eli Drake oraz Alberto El Patron. Impact zapewne ponownie nagra na gali kolejne materiały do późniejszego wykorzystania.

Moose, Eddie Edwards, Jeremy Borash oraz mistrz Impact Wrestling Eli Drake obecnie występują w Japonii na galach Pro Wrestling NOAH.

Alberto El Patron wciąż może liczyć na spory push w listopadzie po powrocie do aktywnych występów w Impact Wrestling. Plany dla Patrona na Bound for Glory nie są jasne, ale Alberto na pewno wystąpi na tapingach następujących po gali PPV.

Josh Matthews w ostatnim wywiadzie dla Sporting News zaprzeczył, jakoby Anthem, właściciele Impact Wrestling, chcieli się wycofać z branży profesjonalnego wrestlingu.

"Sports Illustrated podawało, że Anthem ma dość i chce się wycofać, a na dodatek trwoni gigantyczne sumy pieniędzy. Pierwsze słyszę. Anthem jest zaangażowane w to, co robi dla federacji. Organizujemy galę Bound for Glory 5 listopada w Ottawie i wszystko, jak na razie, idzie zgodnie z planem."

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy