Del Rio planuje odejść? Nowe kontrakty Dudley Boyz, Wydarzenia ze SmackDown

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Uwaga! Poniższa paczka newsów zawiera otwarte spoilery z ostatniego SmackDown.

Pojawiły się spekulacje, że Alberto Del Rio jest niezadowolony ze swojej pozycji w federacji i jesienią może zdecydować się na jej opuszczenie. Vince McMahon zastanawiał się podobno nad pushem dla niego w okolicach Draftu, ale zmienił zdanie pod wpływem Triple H’a.

Podcast Steve’a Austina powraca na antenę WWE Network 8 sierpnia. Kolejnym gościem Stone Colda będzie Dean Ambrose.
The Dudley Boyz przedłużyli swoje umowy z WWE. Poprzednie kontrakty Bubby Raya i D-Vona wygasają w sierpniu. Panowie są ponoć zadowoleni ze swojej pracy w organizacji, również warunki nowych umów przypadły im do gustu.

W trakcie Highlight Reel, które odbyło się na Battleground, Randy Orton nawiązał do złamania przez Brocka Lesnara zasad polityki antydopingowej w UFC. Jak się okazuje, fragment ten był planowany i znalazł się w scenariuszu.

WWE zapowiedziało powrót byłego mistrza Stanów Zjednoczonych, Interkontynentalnego i Tag Team, Sheltona Benjamina. Zawodnik będzie występował na SmackDown.
Shane McMahon potwierdził, że 11 września odbędzie się Backlash, własne PPV SmackDown. Warto zauważyć, że na galę nie jest zapowiadany John Cena, który w tym czasie ma występować na live evencie w Chinach.

American Alpha zadebiutują w ringu SmackDown za tydzień.

Na SmackDown pojawił się Heath Slater, który usiłował namówić Shane’a McMahona, by ten przyjął go do rosteru SmackDown. Został zaatakowany przez Rhyno, który od teraz ma występować na niebieskiej tygodniówce.
Dolph Ziggler pokonał w Six Pack Challenge’u Johna Cenę, AJ Stylesa, Braya Wyatta, Apollo Crewsa oraz Barona Corbina i został pretendentem do WWE Championship. Oznacza to, że na SummerSlam dojdzie do jego walki z Deanem Ambrose’em.

Ziggler o swoich szansach na SummerSlam:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dolph po miesiącach jobbowania z dupy i bez wypromowania zostaje No.1 na główny pas, i to nie na tygodniówce, tylko SummerSlam... Dobra robota WWE, bardzo wiarygodny pretendent.

napisane przez mkr7 w dniu : 27-07-2016

Dolph po miesiącach jobbowania z dupy i bez wypromowania zostaje No.1 na główny pas, i to nie na tygodniówce, tylko SummerSlam... Dobra robota WWE, bardzo wiarygodny pretendent.

napisane przez mkr7 w dniu : 27-07-2016

Shelton Benjamin na SD to jest największy powrót tego roku :) Gwarancja poziomu ringowego + może być mentorem dla American Alpha. Czemu nie zapowiedzieli tego na gali, tylko jakoś po? Chyba, że mi umknęło :/ Anyway, czekam na więcej powrotów MVP, Curt Hawkins to nie main eventerzy, ale głębia rosteru musi być.

napisane przez Susek w dniu : 27-07-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy