CM Punk wyszedł poza skrypt?!, WWE odmawia byłemu mistrzowi, wahanie Snitsky'ego, rating
Raw osiągnęło rating 3.1 pkt, co przełożyło się na prawie 5 milionów ludzi przed telewizorami.
Snitsky był obecny na zapleczu podczas nagrania gal Smackdown! i prawdopodobnie otrzymał propozycję pracy, o czym świadczą jego wpisy na Twitterze. Sugeruje tam, że waha się, by podjąć pewną decyzję.
WWE odmówiło natomiast, podpisania ponownie kontraktu z Trevorem Murdochem. Jak powiedział sam zainteresowany, podobno ze względu na cięcie budżetowe, musieli z niego zrezygnować. "Bullshit" - tak skomentował to wrestler. Wygląda na to, że był to dostateczny powód, by zrezygnował z kariery zapaśniczej, gdyż w tym samym wpisie spytał czy ktoś nie ma dla niego pracy. Murdoch to kilkukrotny mistrz tag teamów, w parze ze zmarłym już Lance'm Cade'm.
Obaj występowali już wcześniej w WWE i zostali zwolnieni z powodu cięć finansowych i braku pomysłów na ich postacie.
A teraz informacja dotycząca zdarzenia z gali tygodniowej.
- Dlaczego Punk wymienił Cabanę/Heymana/Lesnara, Rozmowa Sin Cary z Hunterem, McIntyre
- Vttitude #7 In CM Punk We Trust (spoilery)
Komentarze z forum (2)
Skomentuj newsaoj to nie byla jakas tam historia, to co mial powiedziec bylo odnosnie kampani "stop przemocy" (czy jakos tak) - prawdopodobnie chcial podkreslic jak mocno Vince ma to w dupie, WWE stwierdzilo, ze to by powaznie zaszkodziloby im interesom, wiec skonczyli promo, a szkoda ;)
We wtorek 28 czerwca WWE i CM Punk doszli do porozumienia wedle którego Punk dopełni swoich zobowiązań wynikających z kontraktu do 17 lipca. Nie będą one jednak obejmowały występów telewizyjnych, a jedynie lokalne występy na żywo.
Z polskiej strony WWE. Punka dopiero zobaczymyna PPV?!
Komentarze