Ciekawostki po zakończeniu SummerSlam, Benjamin powróci dziś do WWE?

Arkao
Newsów: 1405

Na dzisiejszym SmackDown możliwy jest powrót Sheltona Benjamina. Były Intercontinental Champion przez ostatnie miesiące zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale wydaje się, że Benjamin ma już za sobą te problemy. Nie wiadomo jeszcze, jakie plany dla weterana NOAH mają oficjele WWE, ale spekuluje się, że stworzy on drużynę z Chadem Gable'em.

Możliwe, że już dzisiaj zobaczymy debiut kolejnej gwiazdy NXT w głównym rosterze. Spekuluje się, że będzie to Bobby Roode, lecz nie jest to jeszcze potwierdzone. Jednym z potencjalnych rywali Kanadyjczyka na SmackDown jest Sami Zayn.

Na niedzielnym SummerSlam pierwszy raz w historii doszło do Fatal 4 Way matchu w main evencie najważniejszego eventu lata. Przypomnijmy, że Brock Lesnar pokonał Romana Reignsa, Brauna Strowmana i Samoa Joe, broniąc pas Universal.

Zauważono, że od 2009r. w każdym main evencie SummerSlam brał udział Brock Lesnar lub John Cena. Właśnie w 2009r. to CM Punk i Jeff Hardy zamykali najważniejszy event lata. Drugi raz w historii w walce o pas WWE na SummerSlam nie wziął udział zawodnik z USA. Przypomnijmy, że Jinder Mahal pokonał Shinsuke Nakamurę, broniąc tego trofeum. Wcześniej, w 1994r., o najważniejszy pas w federacji rywalizowali Owen i Bret Hart.

Pozostając w temacie Jindera Mahala, jest on pierwszym debiutantem w historii SummerSlam, który pokonał swojego rywala w walce o pas WWE. Wcześniej Yokozuna przegrał z Lexem Lugerem w 1993r., a Sheamus z Randym Ortonem w 2010r.

Brock Lesnar wyrównał rekord Johna Ceny, bowiem już szósty raz zawalczył w walce wieczoru SummerSlam. Bestia wcześniej zamykała show w 2002, 2012, 2014, 2015 oraz 2016. John Cena za to występował w walce wieczoru w 2006, 2007, 2010, 2011, 2013 oraz 2014r. Cena jednak przerwał fatalny streak porażek trwający od 2011r. dzięki pokonaniu Barona Corbina.

"Birth of the Dragon":

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy