Cena vs Mysterio na WrestleManii? WWE zrezygnuje z ATGMBR?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Pojawiły się informacje, że na zapleczu SmackDown obecny był Rey Mysterio. Co ciekawe, miał on omawiać z władzami WWE szczegóły walki z Johnem Ceną, do której miałoby dojść już na tegorocznej WrestleManii. Pogłoski te należy traktować z dużą ostrożnością, ponieważ inne media nadal wymieniają Undertakera jako rywala Ceny na największej gali roku, ale być może coś jest na rzeczy i jeśli początkowy plan nie wypali, zobaczymy właśnie starcie Reya z Johnem.

Na WrestleManii ma także dojść do walki Sashy Banks z Bayley. Feud obu pań był planowany już od dłuższego czasu, jednak zawsze odkładano go na później. Teraz jednak zobaczyliśmy już jego początki i wszystko wskazuje na to, że obie zawodniczki zawalczą ze sobą na największej ze scen.

Tegoroczny Andre The Giant Memorial Battle Royal może być ostatnim. Według najnowszych wieści WWE nie planuje organizacji tego starcia za rok. Zamiast tego ma odbyć się duże battle royal z udziałem kobiet. Krążą również plotki, że WWE może zdecydować także o odwołaniu tegorocznej edycji ATGMBR. Wtedy starcie kobiet zobaczymy już w kwietniu.

Asuka miała wskazać na ostatnim Raw, z kim zmierzy się na WrestleManii, WWE zdecydowało się jednak zrezygnować z tego segmentu. Zamiast tego Japonka pojawiła się w trakcie proma Alexy Bliss. Federacja zdecydowała się ponoć zaczekać z ogłoszeniem do obrony tytułu przez Charlotte na Fastlane.

Zmiany w scenariuszu Raw zaszły także z powodu nieobecności Brocka Lesnara. Istnieją dwie teorie dotyczące jego nieobecności. Pierwsza z nich zakłada, że Lesnar nie pojawił się na Raw, ponieważ w taki sposób chce wynegocjować lepsze warunki kontraktu z WWE. Według drugiej to federacja nie chciała, by wystąpił, gdyż władze były zdenerwowane zrobieniem przez niego zdjęcia z Daną White’em w niedzielę, kiedy to odbyło się Elimination Chamber.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Może i taka walka jest z dupy i bez historii (chyba że nagle Rey będzie chciał sobie odbić stratę pasa godzinę po wygranej, ale to by było naciągane), ale może być niezła. Na pewno lepsza opcja niż z Takerem.

napisane przez aRo w dniu : 28-02-2018

Nie ma co bić piany odnośnie walki Undertakera na Wrestlemanii, czy będzie walczył, czy też nie.
Undertaker już nie wzbudza takich emocji jak kiedyś. Ma już swoje lata.
Jest tylu ciekawych zawodników młodych utalentowanych których można wypromować
w walce z Johnem Cena.

napisane przez grzegorz w dniu : 28-02-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy