Bray Wyatt kontuzjowany na live evencie w Mediolanie, kolejny futbolista zmierza do WWE?

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

Bray Wyatt uległ kontuzji podczas swojego pojedynku przeciwko mistrzowi WWE World Heavyweight, Romanowi Reignsowi na wczorajszej gali europejskiego tournee w Mediolanie. Według fanów obecnych na gali Wyatt poślizgnął się na macie i upadł, łapiąc się za nogę. Pojedynek z powodu tego wydarzenia zakończył się bez rozstrzygnięcia, a Bray został odprowadzony na zaplecze z pomocą personelu federacji. WWE potwierdziło te doniesienia, informując o tym, że Bray uszkodził sobie prawą łydkę.SB Nation informuje, że mierzący nieco ponad dwa metry i ważący ponad 170 kilogramów zawodnik futbolu amerykańskiego, LaQuan McGowan jest zainteresowany karierą w WWE po zakończeniu kariery w NFL. McGowan powiedział, że występowanie w WWE było jego odwiecznym marzeniem i dodatkowo wspomniał, że jest w kontakcie z przedstawicielami świata wrestlingu, którzy pomogliby mu w starcie w nowym środowisku. W kontakcie z futbolistą jest na przykład Jim Ross, który wysłał na początku tygodnia następującego tweeta:
Natalya oraz mistrzyni kobiet WWE, Charlotte mają się zmierzyć zarówno na Payback, jak i na późniejszym Extreme Rules. Pierwotne plany zakładały Sashę Banks jako pretendentkę, lecz zdecydowano o odsunięciu The Boss od pasa do SummerSlam. Powodem takiej decyzji jest chęć wewnątrz WWE, by Sasha została mistrzynią na SummerSlam, czyli jednej z czterech głównych gal w kalendarzu PPV federacji. Taki plan był zatwierdzony początkowo na WrestleManię, dopóki nie dołączono do pojedynku o tytuł Becky Lynch.

Oficjele WWE planują zakończenie istnienia League of Nations. Nie są pewne dalsze plany dla Sheamusa, Ruseva i del Rio, ale najwyraźniej "pozbycie się" Kinga Barretta z grupy zapoczątkowało jej koniec.

Według The Wrestling Observer Newsletter zawodnik Lucha Underground, King Cuerno ponoć był bardzo zainteresowany kontraktem w WWE. Cuerno chciał opuścić Lucha Underground, ale jest związany z LU kontraktem obejmującym siedem sezonów. Dodatkowo zawodnik powrócił w zeszłym tygodniu do AAA.

Pojedynki nagrane na Axxess na potrzeby NXT zostały pomieszane. W tym tygodniu miał zostać wyemitowany pojedynek Shinsuke Nakamury z Eliasem Samsonem. Zamiast tego ujrzeliśmy pojedynek Nakamury z Tye'em Dillingerem, który został nagrany jako ostatni pojedynek tych tapingów. Pojedynek Austina Ariesa z Angelo Dawkinsem miał zostać wyemitowany za tydzień, ale pojawił się we wczorajszym odcinku. We wczorajszym NXT mieliśmy też zobaczyć walkę Carmelli i Aliyah. Pojedynek jednak nie został wyemitowany, a zamiast niego zobaczyliśmy Bayley walczącą z Liv Morgan. Oprócz tego w ramach wczorajszego odcinka widzieliśmy też pojedynek Alexy Bliss z córką WWE Hall of Famera Tully'ego Blancharda, Tessą Blanchard.

WWE zarejestrowało znaki towarowe "Shinsuke Nakamura" oraz "King of Strong Style" na potrzeby wszelkiego użytku.

W dniu dzisiejszym urodziny obchodzą: Lita (41), Jeff Jarrett (49) oraz ECW Original, Julio Dinero (44).

W następnym odcinku NXT zobaczymy następujące pojedynki:

* Samoa Joe vs Apollo Crews
* "No Way" Jose zadebiutuje przeciwko Alexandrowi Wolfe'owi
* Enzo Amore i Colin Cassady vs Mistrzowie NXT Tag Team Chad Gable oraz Jason Jordan


Materiał zapowiadający debiut "No Way" Jose:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Cathy Kelley o najnowszych trendach w WWE:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


John Cena jako gość w The View:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

A jednak przesunęli plany względem Sashunii na SummerSlam? Dobrze, bo poza WM chyba nie ma bardziej prestiżowego miejsca na triumf jak Największa Gala Lata. Czyli co, nie będzie się ona pojawiać na tygodniówkach aż do sierpnia? OK, w takim razie robię sobie przerwę w oglądaniu panienek aż do tego czasu :) Widok Charlotte broniącą pas w walkach z innymi zawodniczkami, kompletnie po mnie spływa.

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 15-04-2016

Bray kontuzjowany? Połowa rodzinki wypada z gry? LoN w rozsypce? Barrett odchodzi?
Ostatnio tak płakałem ze szczęścia jak moja na anal się zgodziła :-D
Pozbywamy się złej telewizji - chyba zrobię coś ala Raven gdy jego zawodnicy w MMA wygrywają i otworzę butelkę jakiegoś dobrego alkusa :D

napisane przez CzaQ w dniu : 15-04-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy