Braun Strowman będzie obecny na Great Balls of Fire? WWE w Chinach

Arkao
Newsów: 1405

Dziś rano informowaliśmy, że Bob Orton Jr będzie obecny na gali Money in the Bank, gdzie z trybun będzie wspierał swoje syna. W niedzielę na arenie pojawią się także takie persony jak Ric Flair, Ted Dibiase, Larry Hennig oraz Greg Gangne.

WWE ogłosiło, że pierwszy raz w historii zawita do chińskiego miasta Shenzen. Będzie to miało miejsce 17 września, więc podczas trasy federacji po Azji. W Chinach pojawi się roster SmackDown i co ciekawe, na galę zapowiadany jest John Cena. Wygląda więc na to, że mimo storyline'u John Cena jako free agent nadal będzie na lokalnych galach przypisany do niebieskiego brandu.

Wrestling Observer Newsletter poinformowało, że możliwy jest powrót Brauna Strowmana na gali Great Balls of Fire. Możliwe, że przez niskie zainteresowanie Raw federacja postanowi zestawić olbrzyma w walce z Romanem Reignsem. Zwycięstwo w tym starciu miałoby doprowadzić byłego członka Wyatt Family do walki z Brockiem Lesnarem.

W przyszłym tygodniu na live eventach SmackDown Jinder Mahal ma bronić mistrzostwa WWE w walce z Shinsuke Nakamurą. Prawdopodobnie nie jest to jednak zapowiedzią nowego feudu, a awans Shinsuke w karcie jest spowodowany nieobecnością Randy'ego Ortona. Wolne otrzyma także AJ Styles, a Kevin Owens będzie pracował na lokalnych galach z Mojo Rawleyem.

Lana infuriates SmackDown Women's Division with Twitter post:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy